من می خواهم به تمرین ادامه دهم

545745 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ژوزه مورینیو 59 ساله پس از مدیریت تیم هایی مانند پورتو، چلسی، اینترمیلان، رئال مادرید، منچستریونایتد و تاتنهام و کسب 26 جام مختلف قهرمانی از جمله سه قهرمانی لیگ برتر انگلیس با چلسی، دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با اینتر و پورتو، یک قهرمانی در لالیگا با رئال مادرید و یک قهرمانی در سری آ ایتالیا با اینترمیلان، او تابستان گذشته با قراردادی سه ساله هدایت رم را بر عهده گرفت و می‌گوید برنامه‌ای برای بازنشستگی ندارد.

ادامه مطلب

آقای هاس در مراسم معرفی بهترین فوتبالیست های فصل گذشته پرتغال موسوم به “Kinas de Oyoro” با اشاره به قهرمانی رم در لیگ اروپا در فصل گذشته گفت: “فصل گذشته کاری را انجام دادیم که هیچ کس انتظارش را نداشت، امسال تلاش خواهیم کرد. بهتر عمل کنیم.” ما پتانسیل اقتصادی مشابهی با رقبایمان نداریم. ما بازار نقل و انتقالات 7 میلیون یورویی داشتیم، اما کیفیت، اشتیاق و بازیکنان زیادی داریم که دوست دارند با هم کار کنند، این مهم است و خواهیم دید که چه خواهد شد. در پایان فصل اتفاق بیفتد.

وی درباره آینده حرفه ای خود نیز گفت: این 22 سال به سرعت گذشت اما می خواهم به تمرینات ادامه دهم. احساس خوبی دارم و انگیزه بالایی دارم، دوست دارم برنده شوم، از باخت متنفرم و هیچ چیز در من تغییر نکرده است. بله، موهایم تغییر رنگ داده و حتی روی صورتم چین و چروک دارم، اما می خواهم به ورزش ادامه دهم. البته نه 22 سال دیگر چون فرصتی نیست اما چند سال دیگر می خواهم این کار را ادامه دهم.

  توضیح FF برای مسدود کردن حساب هایش

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید