من جزو گروه دایناسورهای دنیا هستم!

کارلوس کی روش در گفت و گو با تلویزیون رسمی فیفا گفت: اگر 25 بازیکنی که اینجا با من هستند را در نظر بگیریم، می توان گفت که تقریباً با بازیکنان جام جهانی 2018 برابری می کنند. فقط یک بازیکن جوان به تیم اضافه شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه 3-4 روز قبل از آمدن به قطر یکی از مهم ترین بازیکنان خود در خط میانی یعنی امید ابراهیمی را از دست دادیم. با این حال، اکثریت تیم دقیقاً همان بازیکنان جام جهانی 2018 هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره تجربه چهارمین حضورش در جام جهانی گفت: امیدوارم آنقدر یاد گرفته باشم که بتوانم در این دوره به این بازیکنان و تیمم کمک کنم. می گویم جزو گروه دایناسورهای جام جهانی هستم. به همین دلیل از خودم توقع دارم.

وی ادامه داد: می خواهم از تمام تخصص و تجربه خود برای خدمت به بازیکنان و تیمم استفاده کنم.

کی روش در مورد اینکه آیا تیم ملی ایران می تواند بهتر از جام جهانی 2018 بازی کند و بیش از 4 امتیاز کسب کند، گفت: هدف ما یکی است اما در جام جهانی زمان هایی بوده که تیم ها حتی با 3 امتیاز به مرحله بعد رفته اند. . به همین دلیل همانطور که شما گفتید مجموع چیزها مهم است و مهم این است که چگونه از این جام جهانی استقبال می کنیم.

گفت: برای ما ساده است. برای ما فقط یک بازی با 3 نیمه مختلف وجود دارد. ما باید در نیمه اول با انگلیس، در نیمه دوم با ولز و در نیمه سوم با آمریکا رقابت کنیم. باید در نهایت ببینیم که آیا می توانیم امتیازات لازم را کسب کنیم و به مرحله بعد صعود کنیم یا خیر.

  غرب می خواهد جنگ را ادامه دهد

دیدگاهتان را بنویسید