من توپ را گرفتم اما پنالتی نبود

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در دقایق پایانی دیدار مقابل پرسپولیس توپ گرفت اما پنالتی نشد.

وحید محمدزاده درباره پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: خدا را شکر مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس بازی خوبی انجام دادیم و بازگشت خوبی داشتیم. خیلی کم پیش می آید که پرسپولیس از تیمی سبقت بگیرد و در نهایت شکست بخورد، اما ما موفق شدیم. این برد خیلی به ورزشگاه آزادی نزدیک است، البته باید بگویم پرسپولیس تیم قدرتمندی است.

وی درباره درگیری لفظی خود با رامین رضایان تصریح کرد: با رامین دوست هستم. او در یک صحنه تصور می کرد بازیکن ما بی جهت کنار رفته است، اما اینطور نبود. رضایان کیف پزشکی تیم را به سمت دیگری پرت کرد که حرکت جالبی نبود و من ناراحت شدم. البته اتفاق خاصی نیفتاد.

محمدزاده در پاسخ به این سوال که چرا خودش پنالتی را نگرفت؟ اگر پنالتی را می زدم گل می شد اما تصمیم کادر فنی این بود که پنالتی را بزنند اما متاسفانه گل نشد. با این حال او دو گل برای این تیم به ثمر رساند و روز موفقی را پشت سر گذاشت.

مدافع آلومینیوم اراک درباره صحنه جنجالی دقایق پایانی بازی و اینکه پرسپولیسی ها معتقدند توپ به دست این بازیکن برخورد کرده است، اظهار داشت: فیلم و عکس ها نشان می دهد که توپ به من برخورد کرد و این اتفاق افتاد اما اگر دقت کرده باشید من متوجه شدم. به بازیکن پرسپولیس چسبیده بود و صورتم آن طرف بود پس این صحنه اصلا پنالتی نبود. خیلی ها از این صحنه حرف می زنند اما نه از پنالتی که برای پرسپولیس گرفتند. همان پنالتی اشتباه کار ما را سخت کرد اما خدا را شکر بالاخره بازی را بردیم و صعود کردیم.

  مبالغ وام های ضروری و ویژه مقطع دکتری اعلام شد

محمدزاده درباره بازی بعدی تیمش مقابل خلیج ماهشهر گفت: ترسم از چنین تیم هایی بیشتر از لیگ برتر است. ما نباید آنها را دست کم بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید