من اگر جای جهرمی آذری بودم قطعا نمی توانستم اینقدر شیک خودم را کنترل کنم

بازیکن تیم استقلال به توئیت وزیر سابق ارتباطات واکنش جالبی نشان داد.

روزبه چسمی درباره احساسش برای قهرمانی استقلال بعد از 9 سال در لیگ برتر گفت: این قهرمانی را به هوادارانمان تبریک می گویم. آنها شایستگی این قهرمانی را داشتند زیرا در این چند سال با برخی چیزها مشکل داشتند، همچنین از هم تیمی هایم و کادر فنی که دیروز سنگ تمام گذاشتند، تشکر می کنم.

وی افزود: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز مقابل فولاد را کسب کنیم و قهرمان شویم. امیدوارم در سه بازی دیگر هم همین روند را ادامه دهم تا فصل را بدون باخت به پایان برسانم.

بازیکن استقلال با بیان اینکه این تیم در چند فصل اخیر فشار زیادی را برای قهرمانی تحمل کرده و حالا قهرمانی آبی‌ها در این جام چه معنایی دارد، گفت: این قهرمانی برای ما شیرینی دوچندان دارد چرا که در فصل گذشته اتفاقی افتاده است. 4-5 سال که همه از آن خبر دارند و من نمی خواهم آن را باز کنم. لذت قهرمانی خیلی بیشتر است چون بعد از اتفاقاتی این بار کادر فنی و تیم ما نشان دادند که شایسته این قهرمانی هستیم. شاید در ابتدای فصل خیلی ها از بازی ما انتقاد نابجا کردند و با نتیجه مساوی از استقلال انتقاد کردند اما ما نشان دادیم که شایسته قهرمانی هستیم و هدفمان این است که سه بازی دیگر را با قدرت ادامه دهیم و با روند خوب فصل را ببریم. فصل

نگاهی به توییت محمدجواد آذری جهرمی، وزیر اسبق ارتباطات پس از قهرمانی استقلال مبنی بر اینکه «فکر کنید در یک مسابقه 5 امتیاز جلوتریم؛ وی گفت: حالا ما 5 نفر پرسپولیسی ها اینطور خوشحال باشیم. من به او می گویم خسته نباشید. من اگر جای جهرمی آذری بودم خیلی بدتر از این عکس العمل نشان می دادم. به هر حال بعد از آن پنج سال اتفاقی که امسال برای تیم ما افتاد برای تیم آنها نیفتاد، می دانید منظورم چیست. من اگر جای جهرمی آذری بودم قطعا نمی توانستم اینقدر شیک خودم را کنترل کنم. میگم دیگه خسته نباشی انشاءالله دیگر برای کسی اتفاقی نخواهد افتاد.

  من طعمه مردان تاب بودند

وی در خصوص احتمال تکرار موفقیت استقلال در صورت ایجاد ثبات در این تیم و ادامه کار مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی، گفت: اکنون هدف ما پیروزی در سه دیدار دیگر است و دوست داریم در آن ها نیز پیروز شویم. بعد از بازی با سپاهان هم گفتم می خواهیم در 5 بازی دیگر که تا به حال در دو بازی پیروز شده ایم، پیروز شویم. خدایا کمک کن در سه دیدار آینده پیروز شویم. البته ثبات در تیم قطعا موثر است. اگر بازیکنان و کادر فنی با هم متحد باشند و این روند را برای فصل جاری و فصل آینده ادامه دهیم، بازیکنان و کادر فنی جابه جا نمی شوند، قطعا فصل آینده می توانیم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع استقلال که سابقه حضور در جام جهانی 2018 را در کارنامه دارد، درباره آخرین شرایط تیم ملی و تیم با انگلیس، آمریکا و برنده دیدار ولز، اسکاتلند و اوکراین توضیح داد: جام جهانی قبلی باید. برای گروه ما راحت تر باشد و تیم های او نباید نام هم تیمی های فصل گذشته ما را داشته باشند، اما قطعا گروه سختی داریم، نباید پیشنهاد کنیم که گروه آسان است و انتظارات را بالا ببریم. باید برای تیم ملی برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و بازی های دوستانه خوبی برگزار کنیم تا آرامش و آسایش این تیم تامین شود. ملی پوشان واقعا شایسته بهترین امکانات هستند. آنها با نتایج خود نشان دادند که فدراسیون باید تمام تلاش خود را بکند تا بازی های دوستانه، اردوها، پایگاه تمرینی را فراهم کند تا خدای ناکرده برای اولین بار از گروه خود خارج شویم، چون پتانسیل آن را داریم.

  رضاخان به فحشا و اعتیاد دامن می زند

چسمی درباره شانس بازگشتش به تیم ملی گفت: سعی می کنم اما این نظر سرمربی تیم ملی است. بازی در تیم ملی برای من افتخار است اما او باید مربی مرا انتخاب کند، اگر من را انتخاب نکرد برای او و تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید