من استقلالی هستم و در پایان فصل به این تیم برمی گردم

563474 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، نساجی مازندران که هفته ها بود پیروز نشده بود در هفته بیست و هشتم موفق شد با نتیجه دو بر یک هواداران را شکست دهد. یکی از گل های این دیدار را متین کریم زاده به ثمر رساند. وی درباره این دیدار به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر که در چند هفته موفق شدیم برنده شویم. ما واقعاً به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم. خوشحالم که بالاخره این اتفاق افتاد. این پیروزی را به هواداران خوب و باهوش خود تقدیم می کنیم.

بازیکن گل نساجی ادامه داد: خوشحالم که به عنوان ذخیره به زمین آمدم و در پستی که مدت زیادی بازی نکرده بودم، موفق شدم به زمین بروم و گل بزنم. واقعا برد شیرینی بود که من هم سهم کمی در آن داشتم.

وی که به صورت قرضی راهی استقلال شده است، گفت: در حال حاضر بازیکن استقلال هستم و انشالله در پایان فصل به این تیم برمی گردم اما فعلا با پیراهن نساجی و برای مبارزه بازی می کنم. برای این تیم با تمام تعصباتم.”

کریم زاده درباره قهرمانی استقلال گفت: واقعا خوشحالم که این اتفاق افتاده و به استقلالی ها تبریک می گویم. همچنین باید از سپاهانی ها بابت پیروزی مقابل پرسپولیس و قهرمانی استقلال که به نظرم حق این تیم و هوادارانش بود تشکر کنم.

وی در پایان در خصوص دیدار هفته آینده نساجی مقابل ذوب آهن افزود: مقابل شاگردان آقای تارتار کار سختی داریم اما با تمام توان به میدان می رویم تا در روزهای پایانی پیروزی دیگری را به هوادارانمان هدیه کنیم. لیگ. با توجه به انگیزه ما.”

  یک مجری تلویزیون به آزمون حمله می کند

دیدگاهتان را بنویسید