منچسترسیتی به دنبال جذب پوگبا است

531465 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، پل پوگبا که به دلیل مصدومیت لیگ برتر انگلیس را از دست داد، جدایی خود از شیاطین سرخ را تایید کرد. تیم های فوتبال رئال مادرید، پاری سن ژرمن و منچسترسیتی از مهم ترین مشتریان تیم ملی فرانسه هستند. پوگبا که دو فصل مختلف را در اولدترافورد سپری کرده است، در این فصل با انتقادات زیادی مواجه شده و این ستاره را به دروازه منچستریونایتد رساند.

سایت عربی الکوره در گزارشی با اشاره به مقصد احتمالی این ستاره مسلمان نوشت: تیم منچسترسیتی یکی از وفادارترین مشتریان پوگبا است و این احتمال وجود دارد که ستاره فرانسوی مقابل منچستریونایتد در خط مقدم باشد. . حضور پوگبا در جمع شاگردان گواردیولا می تواند برای بازی های این تیم ها بسیار جذاب باشد.

در ادامه گفته می شود که صحبت از انتقال پوگبا به سیتی است در حالی که فابریزیو رومانو، کارشناس بازار نقل و انتقالات در حساب کاربری خود در توییتر فاش کرد که سیتی پس از این مذاکرات قصد دارد به ارلینگ هالند، مهاجم نروژی برود. جذب هافبک جدید با این حال رومانو تایید کرد که باشگاه وارد مذاکره پیشرفته ای با این بازیکن فرانسوی نشده است، زیرا احتمال انتقال پوگبا تا این لحظه به تیم ثروتمند پاریس وجود دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

  وضعیت مبهم 2 بازیکن نساجی برای بازی مستقل

دیدگاهتان را بنویسید