منتظر جام های بعدی استقلال باشید

ابوالفضل جلالی موفق شد نمایش خوبی به استقلال بدهد و از مصدومیت رهایی یابد.

وی در ابتدای دیدار با فولاد گفت: می دانستیم در اهواز مقابل تیم پرتلاش فولاد کار سختی داریم اما بسیار منظم عمل کردیم. از قبل برنامه ریزی کرده بودیم و می دانستیم که اگر در این مسابقه پیروز شویم به قهرمانی نزدیکتر می شویم و تمام تلاشمان را کردیم و این اتفاق افتاد. من خودم در نیمه اول فرصت گلزنی داشتم که متاسفانه از دست رفت.

وی درباره درگیری با بازیکنان فولاد ادامه داد: آنقدر خوب کار کردیم و این نتیجه مطلوب ما بود که ترجیح می دهم در مورد حواشی بازی صحبت نکنم.

مدافع استقلال با تشکر از اعتماد فرهاد مجیدی گفت: متأسفانه یکی دو بار در این فصل بازی کردم و دوباره مصدوم شدم اما این باعث نشد بیشتر بازی کنم. من از آقای مجیدی و کارکنانش تشکر می کنم و مدیون آنها هستم

امیدوارم با نمایشم پاسخ محبت آمیز آنها را روی زمین نشان دهم. در تیم های بزرگ نمی توان به یک بازیکن جوان اعتماد کرد اما آقای مجیدی این کار را کرد و ما خیلی دوست داشتیم.

وی درباره پیروزی زودهنگام استقلال بیان کرد: تمرکز ما این بود که بازی به بازی پیش برویم و در نهایت قهرمان شویم اما احساسمان به ما می گفت که چند هفته زودتر این اتفاق می افتد. خوشحالی ما قابل وصف نیست و عکس های بعد از بازی هم این را نشان می دهد. این برد و قهرمانی را به هواداران استقلال تقدیم می کنیم که در این چند سال غرق و ناراحت بودند و حق قهرمانی در این جام را داشتند و از صمیم قلب از آنها تشکر می کنم که در طول زحماتم به من روحیه دادند. بارها، و باید در اینجا داده شود. بگذارید بگویم که از این به بعد منتظر فنجان های بعدی باشید.

  اقساط وام یک میلیون تومانی کرونا تا دو سال آینده ادامه دارد

مدافع استقلال با بیان اینکه رکورد این تیم در نباختن و داشتن بهترین خط دفاعی است، بیان کرد: به قول معروف ما بهترین استقلالی های تاریخ لیگ هستیم و فکر می کنم هیچ تیمی در لیگ این کار را نمی کند. آقای مجیدی با این کار بزرگ توانست به این عنوان دست یابد. خدای نکرده در سه بازی آینده خوب بازی کنیم و بتوانیم جام طلایی را ببریم و به عنوان یک مدافع افتخار می کنم که بهترین خط دفاعی لیگ را دارم اما این ماموریتی است که به کل تیم سپرده شده است. و همه بچه ها زحمت کشیدند . .

جلالی در پایان در خصوص برتری با آلومینیوم اراک افزود: آلومینیوم تیم قابل احترامی است. به هر حال او فینالیست جام حذفی است و اخیراً پرسپولیس را شکست داده است، اما سه پیروزی دیگر می خواهیم تا قهرمانی مان لذت بخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید