ملاک ارزیابی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، عملکرد آنها در رویداد ملی گام دوم است.

562903 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون پژوهشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در نشست مجازی با مدیران مراکز رشد و مدیران استارت آپ با حضور در دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: برند آزاد. ارائه دانشگاه اسلامی در حوزه فناوری، نوآوری و آموزش عالی، بزرگترین هدف این رویداد است.

وی با اشاره به نقش پر رنگ دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش محقق و کارآفرین افزود: تجهیزات آزمایشگاهی، کارگاه ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی از نظر کمی و کیفی در غرب آسیا و از این پس در دانشگاه آزاد اسلامی بی نظیر است و نشان از ظرفیت و ظرفیت آن دارد. قدرت در سطح ملی در زمینه های مختلف.

دهقانی فیروزآبادی تاکید کرد: با مشارکت بیش از 20 صندوق فناوری، تفاهم نامه فرصت های سرمایه گذاری 1078 میلیارد تنی منعقد شده و در این رویداد زیرساخت های گسترده و شتاب دهنده های متعددی حضور دارند.

معاون پژوهشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: شتاب دهنده ها باید روی ایده ها و استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنند که در نهایت به کسب درآمد منجر شود. نیاز به تعریف دارند، اما باید توجه داشت که اکثر ایده ها و استارت آپ های فعال در دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل پراکندگی قومی، محلی و اقلیمی بر اساس نیازهای واقعی جامعه است. اگر استارت آپ ها بر اساس نیازهای واقعی جامعه تعیین شوند، این امر باعث جذب سرمایه گذاری در جامعه نیز می شود.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه ها راهی جز تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرینی ندارند، گفت: رویداد ملی گام دوم نمایشگاه نیست، بلکه یک رویداد ملی است و در دوره بعد دانشگاه آزاد اسلامی انتظار اتفاقات خوشایندی را دارد. استارت‌آپ‌ها باید به واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران نوآوری نیاز داشته باشند و ملاک ارزیابی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی عملکرد آنها در رویداد ملی گام دوم است و هزاران شرکت موفق به کسب مجوز برای حضور در دومین دوره ملی شدند. رویداد دانشگاه آزاد اسلامی

  3 کشته و 5 زخمی هنگام گروگانگیری در یکی از ادارات ایلام

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید