مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی از اوایل اردیبهشت ماه / خوابگاه دخترانه کرج فرسوده است

546771 خبر ناگهانی

حمید بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با بیان اینکه در حال حاضر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به صورت حضوری در دانشگاه خوارزمی حضور دارند، اظهار کرد: دانشگاه خوارزمی برای پذیرش دانشجو در تهران مشکلی ندارد و می تواند به کندی در این مقطع دانشجو پذیرش کند، اما به دلیل مشکل کمبود خوابگاه، پذیرش دانشجو به یکباره انجام نمی شود و برای دانشجویانی که کار آزمایشگاهی و میدانی دارند در اولویت است.

وی ادامه داد: همچنین برای اکثر دانشجویان ارشد و دکتری که برای ثبت نام اقدام کرده اند، خوابگاه توزیع می شود. البته خوابگاه برای برخی از دانشجویان ترم اول تهران اختصاص ندارد، اما به طور کلی می توان ادعا کرد که این خوابگاه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه خوارزمی در نظر گرفته شده است.

دبیر شورای صنفی دانشگاه خوارزمی گفت: خوابگاه های این دانشگاه هنوز آمادگی کامل برای اسکان دانشجویان را ندارد. مسئولان قول دادند با این مشکل طی دو هفته آینده تمامی شرایط اجتماعی و صنفی برای دانشجویان فراهم شود و دانشجویان بتوانند در دانشگاه حضور یابند.

وی افزود: خوابگاه های دانشگاه حراجمی کرج به ویژه در بخش پرستاری فرسوده است. همچنین حدود 2 سال است که دانشجویان به دلیل شیوع ویروس کرونا در خوابگاه ها حضور ندارند. از سوی دیگر ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت نیز اعلام کرد که نباید ظرفیت خوابگاه ها به طور کامل تکمیل شود که در این صورت دانشگاه به واحدهای اسکان دانشجویی بیشتری نیاز خواهد داشت. مسئولان به شورای صنفی گفتند که هر کاری که ممکن است برای اسکان دانشجویان در خوابگاه در اوایل اردیبهشت انجام خواهند داد.

  3 بازیکن پرسپولیس به دلیل مشکلات انضباطی دیدار مقابل شهر هودرو را از دست دادند

بیرانوند خاطرنشان کرد: خوابگاه های دانشگاه خوارزمی تهران نسبت به خوابگاه های کرج ظرفیت پذیرش کمتری دارد اما از نظر امکانات خوابگاه های تهران آماده بهره برداری است و از ابتدای اردیبهشت ماه می توان دانشجویان را در خوابگاه ها اسکان داد. مشکل کمبود خوابگاه در دانشگاه خوارزمی تا 2 هفته آینده حل می شود و آموزش دانشجویان در دانشگاه شخصی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید