معمای اسرارآمیز ماجرای ربودن یک مرد ثروتمند

چند روز پیش مردی میانسال با مراجعه به کلانتری از ناپدید شدن برادر 50 ساله خود امین خبر داد و گفت برادرم مدیرعامل یک شرکت بزرگ بازرگانی است. او سر کار رفت، اما ناپدید شد.

مرد میانسال شکایت کرد که جستجو برای یافتن مرد ثروتمند آغاز شده است و در بازرسی تصویری در مقابل منزل وی مشخص شد که چهار مرد پژو به محض خروج از منزل امین جلوی وی توقف کرده و نقشه وسط را نشان می دهند. – یک مرد مسن بدون دعوا او را در ماشین خود بردند.

با توجه به اینکه خود مرد میانسال سوار بر پژو بوده احتمال دستگیری وی توسط ماموران وجود دارد اما با استعلام از مراجع قضایی و انتظامی این فرضیه منتفی می شود.

از سوی دیگر شماره ثبت خودرو پژو بررسی شد اما پلیس این پلاک را چند روز قبل از سرقت از یک خودرو دریافت کرد.

بنابراین، فرضیه آدم ربایی تشدید شد.

تحقیقات در این راستا ادامه دارد و با توجه به اینکه هیچ تماسی از سوی آدم ربایان برای دریافت پول صورت نگرفته و اطلاعاتی از فرد ربوده شده دریافت نشده است، به احتمال قتل وی توسط آدم ربایان اشاره شد.

یک پیام تهدید آمیز بفرستید

در شعبه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان به سراغ اجساد مجهول الهویه رفتند که مشخصات آنها شبیه امین بود اما باز تحقیقات متوقف شد.

این بار کارآگاهان به کارکنان امین مراجعه کردند و در تحقیقات مشخص شد که وی در آذرماه 1400 پیامکی تهدیدآمیز از یک شماره تلفن سایبری بین المللی دریافت کرده است که «منتظر آثار قاچاق انسان باشید و» در حالی که امین پس از دریافت این پیامک، باعث شکایت نشود

  علائم کرونری در کدام افراد تا یک سال ادامه دارد؟

در حالی که جستجو برای یافتن این مرد ثروتمند ادامه داشت، ساعت 2 بامداد روز 31 فروردین امسال به خانه بازگشت. پس از اعلام خبر بازگشت امین از سوی خانواده امین به پلیس، وی در تحقیقات اولیه مدعی شد که در آن مدت توسط کلاهبرداران بازداشت شده اما به دلیل فراموشی نتوانسته اطلاعاتی در اختیار پلیس بگذارد.

کارآگاهان از او خواستند تا فردای آن روز برای انجام تحقیقات به اطلاعات مراجعه کند اما او به کلانتری مراجعه نکرد و وقتی با خانه اش تماس گرفتند خانواده اش گفتند که از کشور خارج شده است.

بنابراین، راز مرموز آدم ربایی و متعاقب آن خروج سریع مرد ثروتمند از کشور باعث شد تا تحقیقات کارآگاهان پلیس برای بررسی ادعاهای وی و شناسایی آدم ربایان احتمالی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید