معرفی گیاهان مناسب برای محیط کار

555130 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، همه ما زمان زیادی را صرف کار می کنیم. نگهداری از گیاهان طبیعی و قرار دادن آنها روی میز باعث ایجاد روحیه مثبت، افزایش کارایی و کاهش استرس می شود. برای نگهداری از گیاهان طبیعی در محیط کار، بهتر است گل ها و گیاهانی را انتخاب کنید که بادوام و هماهنگ با شرایط محل کارتان باشند. در این قسمت از نمناک بهترین و مناسب ترین گیاهان را برای محیط کار معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید:

شرایط نگهداری از گیاه بامبو در منزل

کاکتوس
اگر تازه کار هستید، با کاکتوس شروع کنید. این گیاهان در نور طبیعی رشد می کنند و در بهار و تابستان فقط هفته ای یکبار و در پاییز و زمستان هر سه هفته یکبار نیاز به آبیاری دارند.

گیاهان هوایی
این عنکبوت برای زنده ماندن حتی به خاک هم نیاز ندارد. تنها کاری که برای آبیاری آنها باید انجام دهید این است که هر 10 روز یکبار آنها را به مدت دو تا سه ساعت در آب خیس کنید.

وتوس
مراقبت از این گیاه بسیار آسان است و تاریک ترین مکان ها و روشن ترین دفاتر پر از پنجره را به راحتی تحمل می کند و زمانی که فراموش کنید به آن آب بدهید زنده می ماند. به دنبال علائم مراقبت مورد نیاز باشید.برگ های زرد نشان دهنده آبیاری زیاد و تشنگی گیاه افتاده است.

گیاه یشم
این گیاهان تنها به چند ساعت در روز نور متوسط ​​نیاز دارند تا تقریباً در هر جایی از دفتر یا خانه قرار گیرند. از آنجایی که قبل از آبیاری خاک باید خشک باشد، توصیه می کنیم هر روز صبح یک ثانیه برای آزمایش رطوبت اختصاص دهید.

  آیا مجلس آنقدر به هم ریخته است که نماینده تزریق برای مردم تصمیم بگیرد؟

گیاه زامیفولیا
در حالی که زامیفولیا در محیط های متوسط ​​تا روشن رشد می کند، در نور کم به خوبی عمل می کند. آنها همچنین مانند کاکتوس به کمی آب نیاز دارند، بنابراین شما همیشه نباید نگران آبیاری آنها باشید. اگر برگها شروع به ریزش کردند، فقط آن را آبیاری کنید تا فوراً برگردد.

گیاهان عنکبوتی
از آنجایی که گیاهان عنکبوتی ترجیح می دهند بین دو آبیاری خشک باشند، معمولاً می توانید چند روز آبیاری را متوقف کنید، این گیاهان نور غیر مستقیم را نیز دوست دارند، بنابراین حتی اگر دفتری تاریک و بدون پنجره داشته باشید، گل می دهند.

آلوئه ورا
آیا آب آلوئه ورا را فراموش کرده اید؟ مشکلی نیست، در واقع آبیاری بیش از حد این گیاهان بدتر از آبیاری نکردن آنها است، فقط هر هفته یا دو هفته به آنها آبیاری کنید.

گیاه مار
از آنجایی که این گیاهان عمودی می توانند در نور کم و خشکسالی زنده بمانند، در درجه اول برای زندگی اداری طراحی شده اند. گیاه مار مانند دوست عنکبوت خود بسیار حساس است و آب کمی و نور کمی دارد.

ساکولنت ها
این گیاهان مومی در واقع آب را در برگ های ضخیم خود ذخیره می کنند. بنابراین معمولاً فقط به آبیاری هفتگی نیاز دارند و از نور خورشید و هوای خشک لذت می برند.

بامبو
این گیاه “شاد” به نور بسیار کمی نیاز دارد، به این معنی که به طور کلی برای میز بسیار مناسب است. بامبو در فنگ شویی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین می توانید از این گیاه برای تغییر فضای محل کار خود استفاده کنید.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

اسپاتی فیلوم
رشد اسپاتی فیلوم فوق العاده آسان است. فقط خاک را مرطوب نگه دارید، اما از آبیاری بیش از حد خودداری کنید و به طور منظم برگ ها را اسپری کنید تا گیاه را خوشحال نگه دارید در حالی که آنها نور را ترجیح می دهند. مطمئن شوید که آنها را از نور مستقیم خورشید محافظت می کنید.

آگلومرا قرمز
آگلومرای گیاه قرمز رنگی گیاهی جدید و پرطرفدار با ساقه و برگ های صورتی رنگ با نوک صورتی مایل به قرمز است که مطمئنا سفره شما را زیبا می کند.علاوه بر این مراقبت از آن کار سختی نیست و در نور شدید بهترین رشد را دارد اما در نور . همچنین کمی رشد می کند.

بگونیا رکس
این گیاهان برای داشتن رنگ روشن تر به نور بیشتری نیاز دارند، اما باید از نور مستقیم خورشید محافظت شوند. صبر کنید تا بگونیا آب شود تا خاک خشک شود، اما زیاد صبر نکنید زیرا خشک می شود. این گیاه رطوبت بیشتری را ترجیح می دهد، بنابراین سمپاشی مهم است.

فیکوس
گیاهان فیکوس در مکان‌های تاریک و روشن زنده می‌مانند و چون خاک خشک را برای چند روز ترجیح می‌دهند، عمدتاً زمانی رشد می‌کنند که از آنها غفلت کنید.

پیچک انگلیسی
هنگامی که برای اولین بار شروع به رشد این گیاه می کنید، باید به طور منظم آن را آبیاری کنید. پس از ته نشین شدن می توانند شرایط خشکی را تحمل کنند.این گیاهان در دماهای پایین تر به خوبی عمل می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید