معده درد را با خوردن موز درمان کنید

575508 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، گاهی اوقات ناراحتی معده شبیه زخم معده است. اما آزمایشات نشان می دهد که اینطور نیست. ممکن است اسم آن را سوء هاضمه بگذارید، اما پزشکان به این حالت «سوء هاضمه بدون زخم» می گویند و به این معناست که فرد دچار نوعی ناراحتی معده می شود که گاهی با دل درد و حالت تهوع همراه است و اغلب به دنبال خوردن غذا که نوعی ناراحتی است. حساسیت شدید معده

بیشتر بخوانید:

مطالعات محققان هندی روی تعدادی از بیماران نشان داده است که می توان از موز برای درمان این آلرژی استفاده کرد. این طب سنتی باعث ناراحتی معده به ویژه رفع سوء هاضمه می شود.

بنابراین معلوم می شود که موز چهار برابر موثرتر از دارونما است.دکتر رونالد هافمن، نویسنده مقاله، می گوید: “اگر از درد قلبی و سوء هاضمه رنج می برید، خوردن یک موز در روز باعث می شود که به پزشک بی نیاز شوید. .” آهسته. تدریجی.”

از طرفی در مصرف قهوه چه کافئین دار یا بدون کافئین نهایت دقت را به خرج دهید، زیرا طبق مطالعات انجام شده توسط محققان دانشگاه میشیگان، قهوه می تواند باعث سوء هاضمه شود.

چه غذایی بیشتر باعث ناراحتی معده می شود؟

محققان آلمانی از بیمارستان مونیخ این سوال را مطرح کردند و ما پاسخی را که در زیر یافتند به شما دادیم:

گاهی اوقات معده افراد سالم درد می کند و با خوردن غذاهایی مانند سس مایونز، کلم، غذاهای سرخ شده و شور واکنش نشان می دهد، بنابراین نوشیدنی های گازدار و آب میوه باعث درد معده می شود. افرادی که زخم معده دارند پس از نوشیدن قهوه، نوشابه و آب میوه، بدترین واکنش های دردناک معده را تجربه می کنند.

  آمریکا توافق برجام را اعلام کرد

مطالعات محققان هندی روی تعدادی از بیماران نشان داده است که می توان از موز برای درمان این آلرژی استفاده کرد. این طب سنتی باعث ناراحتی معده به ویژه رفع سوء هاضمه می شود.

دکتر رونالد هافمن، نویسنده مقاله می گوید: «اگر از دل درد و سوء هاضمه رنج می برید، خوردن یک موز در روز شما را از نیاز به پزشک دور می کند.

منبع: سلامت نیوز
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید