معاون پشتیبانی و زیرساخت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان منصوب شد

558163 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، محمدعلی اکبری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به عنوان سرپرست معاونت نگهداری و امور زیربنایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان منصوب شد.

متن حکم انتصاب ریاضی به شرح زیر است:

نظر به تعهد و تجارب ارزنده مقام معظم رهبری، به موجب این حکم به سمت معاون پشتیبانی و امور زیربنایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوای الهی، صداقت، امانت و قانونمندی و استفاده شایسته از نیروی انسانی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و تمامی تلاش ها در جهت تحقق اهداف باشگاه در دانشگاه موفق به انجام مأموریت های محوله گردد.

از مستندات اجرایی دکتر ریاضی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیک می توان به معاونت فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیک اشاره کرد.

گفتنی است از ابتدای تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیک در سال 1364 در این واحد حضور داشت و مسئولیت هایی را به عنوان مدیر فنی آموزش الکترونیکی، مدیر گروه مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر و مدیریت پرونده دانشکده در سال 1364 بر عهده گرفت. این دستگاه

باید بگویم؛ این ریاضیدان از سال 1375 معاون فنی واحد الکترونیک بوده و یکی از اقدامات موثر وی پس از فوران تاج، برگزاری کلیه دروس آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس سامانه وادانا و همچنین برگزاری متمرکز مقطع دکتری آنلاین است. دفاع در دانشگاه آزاد اسلامی. او به سیستم ودافا اشاره کرد.

انتهای پیام/

  گرایش جوانان به اسلام است نه غرب

دیدگاهتان را بنویسید