معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان تغییر کرد

574999 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز از سمنان، مراسم معارفه رضا زیاری به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار و ضمن تشکر از زحمات ابوالفضل دانایی، حکم انتصاب زیاری به عنوان سرپرست جدید. سرپرست معاونت توسعه، اداری و منابع دانشگاه توسط دکتر منصوری در اختیار وی قرار گرفت.

در این حکم که به امضای مهدی منصوری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان رسید، مسئولیت و نظارت معاونت توسعه و مدیریت منابع واحد سمنان به مدت یک سال به رضا زیاری واگذار شد.

شناسایی و احصای دقیق کلیه درآمدهای دانشگاه، لزوم نظم حداکثری در عملکرد مالی و شفافیت و کنترل داخلی و مدیریت منابع، جهت دهی رفتار اداری و مالی بر اساس برنامه های مصوب و تفاهم نامه های بودجه ای در حوزه های مختلف و حفظ حقوق اعضای محترم دانشگاه. هیئت همراهان و کارکنان افتخاری دانشگاه از جمله انتظارات استاندار استان از معاون جدید این دانشگاه است.

در حکم زیاری آمده است: با توکل به قدرت لایزال الهی و با رعایت صداقت، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله با برنامه ریزی علمی و نظام مند، در تمامی عرصه های ماموریت موفق و مثبت و با یاری سایر همکاران در حوزه تحت رهبری شما با انجام موارد زیر با تلاش مضاعف، رشد و شکوفایی دانشگاه را بیش از پیش تضمین خواهید کرد.

رضا زیاری دارای مدرک دکتری اقتصاد با گرایش برنامه ریزی توسعه، عضویت در هیات علمی واحد سمنان و سابقه تصدی سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان است.

  پزشکی قانونی نسبت به افزایش گازگرفتگی در فصل سرما هشدار داد

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید