مصطفی هری زاده از پیشکسوتان درگذشت + سوابق

562160 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، حاج مصطفی هری زاده از پیشکسوتان نهضت انقلاب اسلامی در آخرین ساعات ماه رحمت الهی و پس از مدت ها دار فانی را وداع گفت.

حاج مصطفی حائری زاده از رزمندگان باسابقه ای بود که از کودکی پا به عرصه مبارزه با ظلم و استکبار گذاشت و با تشکیل نهضت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) در کنار سایر اعضای موتلفه اسلامی مبارزات رژیم را دنبال کرد.

آن مرحوم پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فعالیت های تشکیلاتی خود در حزب جمهوری اسلامی ادامه داد و علاوه بر عضویت در شورای مرکزی، در بخش های اجرایی آن نیز مسئولیت هایی را انجام داد.

پس از تعطیلی حزب جمهوری اسلامی نقش عمده ای در احیای مؤتلفه اسلامی ایفا کرد و سمت های مختلفی به عنوان مؤسس، عضویت در هیئت نظارت، عضویت در شورای مرکزی و فعالیت در بخش های مختلف اجرایی مؤتلفه اسلامی داشت.

همراهی پاسدار شهید سید اسداله لاگوردی در مناصب مختلف مسئولیت این شهید بزرگوار از دیگر عرصه های خدمت رسانی برای مرحوم هریزاده بود.

حزب موتلفه اسلامی درگذشت این یار دیرین انقلاب را به رهبر معظم انقلاب، دوستان، همرزمان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید از درگاه خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماید.

مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم ساعت 10 صبح روز سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 در قطعه 21 بهشت ​​زهرا (س) برگزار می شود.

مراسم یادبود سعید فقید روز جمعه 15 اردیبهشت ماه از ساعت 10:30 الی 12 در مسجد الغدیر واقع در بلوار میرداماد تهران برگزار می شود.

  اعضای هیأت رئیسه مجمع کمیسیون های شهرسازی انتخاب شدند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید