مصرف قرص های روانگردان منجر به قتل پیرمرد شد

ظهر پنج شنبه 25 فروردین اهالی وحشت زده خیابان هزار دستگاه از درگیری خونین در مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر دادند.

در پی اعلام این خبر، نیروهای گشت کلانتری 130 نازی آباد به محل اعزام شدند. دقایقی بعد ماموران با پیرمرد 70 ساله ای مواجه شدند که پس از ضربات مکرر چاقو از ناحیه کمر، سینه، شکم و پهلوها دچار خونریزی شدید شده بود.

امدادگران اورژانس که همزمان با پلیس در محل حاضر شدند، جسد غرق در خون پیرمرد را به بیمارستان منتقل کردند اما بررسی های پزشکی نشان داد که وی بر اثر اصابت هفت ضربه چاقو جان خود را از دست داده است.

به این ترتیب، عملیات اطلاعاتی پلیس با هماهنگی محمدرضا صاحب جامی، بازپرس ویژه قتل ها هماهنگ شد و مأموران کلانتری 130 نازی به زودی توانستند قاتل و پناهگاهش را در جنوب تهران شناسایی کنند.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم به مخفیگاه قاتل 34 ساله رفتند و پس از دقایقی تعقیب و گریز و مراقبت در اقدامی غافلگیرانه متهم را در پشت بام دستگیر کردند.

سپس پلیس موفق شد اسلحه قتل را پیدا کند که متهم قبل از رسیدن پلیس آن را از پنجره خیابان پرتاب کرد.

زمانی که قاتل به کلانتری منتقل شد، برخی شاهدان عینی که شاهد جنایت بودند به سمت قاتل هجوم آوردند و قصد داشتند او را کتک بزنند که در حین فرار قاتل به قاتل شلیک کرد.

متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی ها به کارآگاهان گفت: مدتی پیش به همراه خانواده برای یافتن شغل در یکی از استان های غربی کشور به تهران آمدم و 10 سال است که ماری جوانا مصرف می کنم! روز حادثه در خانه در حال استراحت بودم که مادرم به فکر من افتاد! گفت میرم تو خیابون با چاقو توی کمد آشپزخونه پیرمرد رو میکشم!

  100 مدیر در مدارس سما برای سال تحصیلی جدید منصوب شدند

قاتل ادامه داد: بعد از اینکه چاقو را بیرون آوردم به خیابان رفتم. در آنجا 2 زن را دیدم که با چشمان خود پیرمرد را نشان دادند، به سراغ مقتول رفتم و او را با چاقو کشتم!

در تحقیقات اولیه مشخص شد قاتل از مشکلات روحی و روانی رنج می برد و در زمان ارتکاب جنایت تحت تاثیر باورهای غلط ناشی از مواد مخدر صنعتی (شیشه) و روانگردان بوده است.

بر اساس این گزارش، به دستور محمدرضا صاحب جامی بازپرس ویژه قتل، متهم برای تحقیقات اولیه به بیمارستان روانپزشکی رازی منتقل و پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید