مصدومیت رضاوند راهبرد ساپینتو را خنثی کرد/ محیبی مشمول حضور در جام جهانی شد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مصدومیت رضاوند باعث شد استراتژی ساپینتو کارساز نشود.

ستار همدانی در خصوص بازی استقلال مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: دربی خوبی بود 4 گل رد و بدل شد. هر دو تیم بد بازی نکردند. با نتیجه 2-1 بازی، ساپینتو تعویض های خوبی انجام داد و به دنبال ضدحمله بود، اما مصدومیت رضاوند استراتژی او را بی اثر کرد. روزبه چسمی می توانست در زمین بماند تا میانگین قد تیم را کم نکند و دلیلش هم همین بود. در مجموع عدم حمایت مناسب باعث شد پرسپولیس دو گل به ثمر برساند. این بدان معناست که در واقع بازیکنان وظایف فردی خود را به درستی انجام نداده اند.

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه آیا دو گل استقلال در از سرگیری لیگ بعد از یک وقفه طولانی می تواند برای ادامه این تیم امیدوارکننده باشد، گفت: وقفه ای که در لیگ رخ داد فرصتی برای ساپینتو و استقلالی ها شد تا به نتیجه برسند. همدیگر را بشناسید و بهتر پیدا کنید. با این شرایط فکر می کنم باید چند بازی خوب از استقلال ببینیم.

حمدانی درباره اینکه آیا با توجه به قرعه کشی، روند استقلال مثل قبل از تعطیلات جام جهانی پیش می رود یا خیر، گفت: قطعاً. مطمئنم اتفاقات خوبی برای استقلال خواهد افتاد. در این بازی ساختار مناسبی از استقلال در بحث دفاع دیدم. خدا رحمت کند در حمله هم شرایط خوبی پیدا کنند. چیزی که نه تنها برای استقلال بلکه برای فوتبال ما هم نگران کننده است. بعد از گل گل خوردیم. وقتی پرسپولیس پیش افتاد، عقب نشینی کرد. این برای فوتبال ما خوب نیست.

  نکونام تراکتورسازی/ اولویت اول رحمتی در حد گمانه زنی های رسانه ای -

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه عملکرد خوب محمد محبی در دربی باعث شد موضوع غیبت او و چند مهره دیگر استقلال در جام جهانی موضوعی برای اهالی فوتبال باشد، گفت: آنها باید از این تجربه خوب بین المللی استفاده کنند و مثمر ثمر باشند. برای فوتبال بومی ما، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. جای تیم ملی خالی بود و می توانستیم یک نفر بگیریم. واقعا محیبی حق حضور در این جام جهانی را داشت اما نمی دانم چرا حضور نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید