مشمولانی که مرخصی سالانه ندارند یک ماه مرخصی استحقاقی دریافت می کنند

539084 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز; معاون اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای درباره بخشودگی اضافه کار سالانه پذیرفته شدگان توضیح داد.

ادامه مطلب

در این شرح آمده است:

بخشودگی اضافه کار سالیانه مشمولین که اخیراً توسط رئیس سازمان مردمی توسط فرمانده محترم انتظامی سراسر کشور ابلاغ شده است، صرفاً شامل بخشودگی اضافه کار سربازان تا تاریخ 1400/01/12 و شامل سربازان وزارت دفاع، سپاه می باشد. و ارتش جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

در این اطلاعیه با تاکید بر اینکه اخطار عفو فقط مختص سربازان فرماندهی انتظامی است، اضافه شده است: اضافه کار سالیانه (پشت کتاب) کلیه سربازان فرماندهی انتظامی به پایگاه خدمت از تاریخ 1/12/1300، سربازان متأهل و مجرد به بخشودگی دو نفر. ماه .

به سربازانی که فاقد غیبت سالیانه می باشند با در نظر گرفتن وظایف سازمانی و با موافقت فرماندهان محترم یگان برای اجرای رسمی ستاد فرماندهی انتظامی کل کشور مرخصی تشویقی یک ماهه اعطا می گردد.

لازم به ذکر است: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفنی 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مطلع شوند.

انتهای پیام/

  لحظه به لحظه با قرعه کشی جام جهانی

دیدگاهتان را بنویسید