مشارکت صندوق صنایع فرهنگی سپهر در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد

559907 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مصطفی اکوان، مدیرعامل صندوق تحقیقات و فناوری غیردولتی صنایع فرهنگی سپهر با حضور در محل صندوق رویداد ملی گام در گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه در دانشگاه پژوهش و فناوری اسلامی. آزاد اسلامی امضا کرد.
در این نشست اکوان و مهندس عسگری گلم زاده به بیان دیدگاه های خود در خصوص جایگاه صندوق های پژوهش و فناوری در اکوسیستم نوآوری کشور و خدمات قابل ارائه به شرکت کنندگان، استارت آپ ها، صاحبان ایده، تیم ها و شرکت های فناوری محور پرداختند. خلاقیت و دانش روز گام دوم این رویداد ملی را تشریح کردند.
در ادامه این نشست، تفاهم نامه همکاری بین FEMA به منظور فعال سازی ظرفیت صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری صنایع فرهنگی سپهر برای تحقق اهداف گام دوم رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی امضا و مبادله شد.
همچنین بر اساس این تفاهم نامه، صندوق دانشگاه آزاد اسلامی زمینه های لازم را برای حضور صندوق صنایع فرهنگی سپهر در گام دوم رویداد ملی و استفاده حداکثری از این صندوق از محل مشارکت، سرمایه گذاری و سایر خدمات و سپهر فراهم کرد. صندوق صنایع فرهنگی تا سقف 200 میلیارد ریال در گام دوم یک رویداد ملی در قالب تسهیلات، مشارکت مدنی و قانونی، سرمایه گذاری، ضمانت نامه، مشاوره و سایر خدمات شرکت می کند.
صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با امضای این تفاهم نامه موفق به ایجاد مجموع ظرفیت اعتباری بالغ بر 3200 میلیارد ریال برای شرکت کنندگان در گام دوم رویداد ملی شده است.

انتهای پیام/

  افزایش ازدواج کودکان و فروش کودکان در افغانستان

دیدگاهتان را بنویسید