مشاجره در اردوگاه آمریکا/ بوی اختلاف می دهد؟

571526 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جیو رینا یکی از بازیکنان برجسته تیم ملی فوتبال آمریکا در جام جهانی قطر در دو بازی تنها 7 دقیقه توسط گرگ برهالتر به عنوان سرمربی مورد استفاده قرار گرفت و دلیل این امر واضح نیست.

واکنش به این اتفاق را می‌توان اریک واینالدا، مهاجم سابق تیم ملی آمریکا مطرح کرد که در شبکه‌های اجتماعی خود دلیل شکاف بین این بازیکن و مربی را نام برد که پس از تساوی با انگلیس بدتر شد.

ادامه مطلب

در طی یک رویداد توییتری که توسط لس آنجلس تایمز سازماندهی شد، واینالدا تأیید کرد که “یک تناقض بزرگ در تیم وجود دارد، یک درگیری داخلی با مربی گرگ برهالتر.”

واینالدا گفت: «نمی‌دانم چقدر باید در این مورد نظر بدهم. “در چند ساعت و چند روز گذشته، من سعی کرده ام پدر گیو، کلودیو (هم تیمی سابق او در ایالات متحده) را با همه چیزهایی که در جریان است، آرام کنم.”

او همچنین مدعی شد که برهالتر با گفتن اینکه رینا مجروح شده است به رسانه ها دروغ گفته است. او از آن بازیکن خواست تا داستان را دنبال کند، که باعث اختلاف بین آن دو شد و حالا او روی نیمکت است، که واقعا شرم آور است. واینالدا گفت: این وضعیت باید به گونه ای دیگر مدیریت می شد.

رینا مستعد مصدومیت است، اما اگر ادعاهای واینالدا درست باشد، برهالتر یک مشکل داخلی بزرگ پیش رو دارد. این ملی پوش سابق ایالات متحده خاطرنشان کرد: “در میان هم تیمی های رینا، ناراحتی در مورد سرمربی وجود دارد، به خصوص که او می تواند یک بازیکن کلیدی برای عملکرد بهتر تیم باشد.”

  نقش روابط تجاری ایران با کشورها / رانت دولتی و تولید انحصاری باید مشخص شود -

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید