مرگ عجیب یک خبرنگار در جام جهانی قطر

به گزارش هالیوود ریپورتر، “گرنت وال” به عنوان یکی از معتبرترین روزنامه نگاران فوتبال در آمریکا شناخته می شود، او در جریان جام جهانی قطر به عنوان تحلیلگر برای شبکه CBS Sports فعالیت می کرد. او در اوایل این هفته اعلام کرد که پس از احساس ناخوشی به مرکز درمانی مراجعه کرده است.

او نوشت: سرمای 10 روز گذشته در شب بازی آمریکا و هلند به چیزی جدی‌تر تبدیل شد و می‌توانستم احساس کنم که بالای سینه‌ام سطح جدیدی از فشار و ناراحتی را تجربه می‌کند. تست کووید منفی است. برای سرفه بد یک دوره آنتی بیوتیک و مقداری شربت به من دادند و چند ساعت بعد حالم کمی بهتر شد.»

اما پس از چند روز شب گذشته (جمعه شب) و در جریان دیدار تیم های آرژانتین و هلند در محوطه پرس سقوط کرد و اندکی بعد تیم پزشکی مرگ او را تایید کرد.

فدراسیون فوتبال ایالات متحده در بیانیه ای در واکنش به مرگ این روزنامه نگار گفت: “علاقه گرانت به فوتبال و تعهد او به ارتقای جایگاهش در چشم انداز ورزشی ما نقش مهمی در جلب توجه و احترام به بازی زیبای فوتبال داشت.” به همین ترتیب، اعتقاد گرانت به قدرت فوتبال در حمایت از حقوق بشر الهام بخش همه بود و خواهد ماند.

گرانت وال قبلا برای Fox Sports و NBC Sports کار می کرد و همچنین تهیه کننده مستند آمازون Good Rivals بود که دو هفته پیش نمایش داده شد.

او کار خود را به عنوان یک روزنامه‌نگار ورزشی در مجله Sports Illustrated آغاز کرد و قبل از ترک در سال 2002 به مدت دو دهه در این مجله کار کرد. ستاره بسکتبال به نام لبرون جیمز.

  رایحه درمانی چیست و چه خواصی دارد؟

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید