مردی که دوستش را به خاطر اختلاف مالی کشت

523069 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، اردیبهشت ماه سال 99 مرگ مرموز مرد جوانی به پلیس آگاهی البرز اعلام شد.

بیشتر بخوانید:

گشت های پلیس بلافاصله با حضور در محل جنایت که یک کارخانه تولیدی در کرج است، با جسد مردی به نام حامد 32 ساله مواجه شدند که از ناحیه گردن مجروح و کشته شد.

محمد عنبری بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی کرج بلافاصله در محل حاضر شد و دستور داد در اولین اقدام جسد را به پزشکی قانونی تحویل دهند. در ادامه کارآگاهان از شریک زندگی مقتول که در محل حضور داشت بازجویی کردند. او مدعی است که طبق معمول صبح به دفترش آمده است اما با درهای شکسته کارگاه و جسد شریک زندگی اش مواجه شده است. اظهارات او در محل جنایت و عجله او برای بازیابی حساب های مالی کارگاه باعث شد تا کارآگاهان به او مشکوک شوند و از او بازجویی بیشتری کنند و طولی نکشید که حمید اعتراف کرد و راز جنایتش را فاش کرد.

متهم در بازجویی گفت: مدت ها با مقتول اختلاف داشتم و با او قهر می کردم تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم او را بکشم و به این اختلاف پایان دهم. روز حادثه حامد از من خواست برای سردردش درمانی پیدا کنم. سپس در را بستم و دفتر را ترک کردم و به خانه رفتم. روز بعد به آنجا برگشتم و وانمود کردم که سارقان به کارگاه آمده اند و با صحنه سازی و شکستن شریک زندگی ام را به قتل رسانده اند و پس از آن با برادران مقتول تماس گرفتم.

  اگر بیش از 10 ساعت در روز می خوابید بخوانید

متهم پس از اعتراف به ارتکاب جرم دستگیر شد و برادران و خواهران مقتول در حالی که روی میز دادگاه در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز ایستاده بود خواستار قصاص متهم شدند.

متهم در دادگاه با ابراز پشیمانی از جنایتی که مرتکب شده بود، پس از تفهیم اتهام به قتل اعتراف کرد. متهم در خصوص انگیزه خود گفت: من و حامد مدت ها بر سر مشکلات مالی با هم اختلاف داشتیم و به او بدهکار بودم، نمی دانم چه چیزی باعث شد به فکر کشتن او بیفتم. اما الان واقعا متاسفم و امیدوارم خانواده مقتول مرا ببخشند.

در پایان جلسه دادگاه قضات دیوانه شدند و به درخواست اولیای دم متهم را به قصاص قتل عمد محکوم کردند.

منبع: ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید