مردم به شعارهای شما رای دادند، گول نخورید

امام جمعه کرج خطاب به کرج گفت: مردم فهیم و زیرک ایران به شعارها، پیام ها و ارزش های شما رای دادند، مواظب باشید نسل جوان به ویژه حزب الله که حافظ شماست ناامید نشوید.

آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در شورای اداری استان البرز که با حضور سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور دارای سه بخش مهم است. در بخش اول نیازسنجی اولیه انجام می شود. سپس شناخت میدانی استان و در نهایت برنامه ریزی برای اجرای مصوبات انجام می شود و پیمانکاران اقدام می کنند، بنابراین اگر با واقعیت زندگی مردم و واقعیت مدیران مدیریت میدانی آشنا نشویم، سفر خوبی نخواهد داشت. نتایج. اگر این سفرها در حد سفر بماند، مردم در نهایت ناامید و مدیران بی حال می شوند.

وی افزود: انتظار ما از دولت سیزدهم این است که سرعت و دقت را فدای سرعت و دقت نکند، در انتخاب مدیران و پروژه ها تعلل نکند و در برخی مسائل آنقدر عجله نداشته باشد که فرصت کار کارشناسی نباشد.

حسینی همدانی گفت: مردم ایران فهیم و زیرک به شعارها، پیام ها و ارزش های شما رای دادند اما گاهی رگه هایی از تفکرات و روش های رقبای شما در انتخاب مدیران و اجرای پرونده ها دیده می شود. باید مراقب باشید که نسل جوان به خصوص حزب الله را ناامید نکنید.

این مسئول گفت: نکته دیگر توجه به مسائل و دغدغه های اصلی فرهنگی کشور است. مثلاً حضور زنان در جامعه مطلوب باشد چه در ورزشگاه و چه در فرصت تفریح ​​و …. متأسفانه وضعیت اوقات فراغت و ورزش در کشور برای نوجوانان مناسب نیست، گفت: از زنان و جامعه که بگذریم، از دولت انقلاب می خواهیم که فوراً امکانات حفاظتی، امنیتی و حتی بهداشتی را برای حضور ایمن زنان در جامعه فراهم کند. تا شاهد خشونت علیه زنان نباشیم.

  سقوط علی بلژیکی در تور پلیس / وحشت شیرازی از مرد به دندان مسلح

حسینی همدانی در ادامه به تشریح مشکلات استان البرز پرداخت و گفت: این استان پرجمعیت ترین استان کشور و آمیخته ای از معضلات اجتماعی است، البرز از مشکلاتی چون نزاع، اعتیاد، کار کودکان، زندان و … رنج می برد. و حل این مشکلات نیاز به بودجه دارد و یک راه حل ملی است.

امام جمعه کرج گفت: مهمترین مولفه در حل این مشکلات، توزیع بودجه است که تاکنون هیچ دولتی تصمیم جدی برای اختصاص بودجه مناسب برای حل مشکلات استان نداشته است. انتظار داریم دولت انقلابی ما را در این مسیر یاری کند و ضعف بودجه در دولت شما را جبران کند.

این مسئول ادامه داد: در زمینه آب، خاک و برق نیز مشکل داریم، آب دو سد ما در حال انتقال به استان تهران است، در حوزه درمانی و دارویی وضعیت مساعد نیست. سرانه تخت بیمارستانی در البرز بسیار کمتر از استانداردهای تعیین شده است و در حوزه آموزشی به دلیل مهاجرت به روستاها همواره با کمبود مدرسه و کلاس مواجه هستیم. در حال حاضر قرار است 500 مدرسه برای دانش آموزان البرزی ساخته شود. راه ها و جاده ها نباید از اعتبارات استانی تامین شود. برای قطارهای مترو و شهری نیز باید تعیین تکلیف شود و بودجه ملی در نظر گرفته شود. محمدشهر، ماهدشت و کمالشهر نیازمند فرمانداران هستند تا وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

وی در پایان گفت: نباید فراموش کرد که گاهی کار و تلاش می کنیم اما به دلیل اشتباهات زیاد نتیجه مطلوب و درستی به دست نمی آید. در حال حاضر همه دستگاه ها کار می کنند و بودجه خوبی می گیرند اما مشکلات حل نمی شود. تمرکز باید روی آموزش باشد. اگر فرزندان ما خوب تربیت شوند بسیاری از مشکلات حل می شود و مسیر توسعه کشور هموار می شود./ایسنا

  تفویض اختیارات به دانشگاه های علوم پزشکی در زمینه پذیرش بومی دستیار

دیدگاهتان را بنویسید