مردم برای پایان دادن به شورش 88 ساوان را حمل کردند

سیدابراهیم رئیسی از مردم ورامین، کرچک و پیشوا با اشاره به سالگرد انتخابات ریاست جمهوری گفت: صدای مردم در انتخابات 28 خرداد رای عدالت بود. آنچه مردم از ما خواسته اند مبارزه با فقر، فساد و تبعیض بوده است و ما به این عهد با مردم خود وفادار هستیم. ما انشاءالله دولتی با وعده های صادقانه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ترجیح داد در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری به جای حضور در سالن اجلاس سران در کنار مردم باشد و در مراسم رسمی شرکت کند و به طرح ها و مشکلات نیمه کاره آنها رسیدگی کند، افزود: ساختارهای فاسد را اصلاح خواهیم کرد. “

رئیس جمهور با اشاره به درخشش مردم ولایی و انقلابی ورامین، پیشوا و کرچک در سال 42، برای یاری امام بزرگوار و یاری به حق باطل امام بر کفن آمد و گفت: این دفاع نشان دهنده بصیرت مردم است. ورامین ; مردم نشان داده اند که همیشه از اول انقلاب بوده اند، حراست مقدس، مدافع حرم و البته مردم ورامین پیشوا و کرچک در این عرصه خوش درخشیدند. نشانه آنها حقیقتی است برای شهدا، جانبازان و خانواده هایشان که در قیام 15 خرداد 42 و قیام سال 1367، مردم استان ورامین برای جلوگیری از اغتشاش وارد میدان شده و در ساوانا به سمت تهران حرکت کردند.

وی گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری باید پروژه های نیمه کاره منطقه را نگاه کنیم و در میان مردم باشیم تا مشکلات را حل کنیم، حضور در میان مردم برای من شیرین تر است. وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی در ورامین در 40 سال گذشته، کرچک و پیشوا کارهای زیادی انجام داده اند و با وجود کار زیاد هنوز باید انجام شود، مترو یکی از پروژه هایی است که باید بسیار تکمیل می شد. زودتر مجتمع مسکونی قانون در کرچک هم باقی ماند و مردم نتوانستند از آن استفاده کنند.

  جوانان امروزی از خود انتظارات غیر واقعی دارند/ مدیریت استرس و اضطراب با تغییر تفکر دانش آموزان

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه 8 درصد رشد اقتصادی برای کشور در نظر گرفته ایم، گفت: سال گذشته رشد بالای 4 درصدی داشتیم.

وی گفت: امروز آمارها نشان می دهد که از رشد اقتصادی چهار درصد عبور کرده ایم و برای رسیدن به رشد اقتصادی در شأن انسانی و رفع تحریم ها گفت: در حالی که دولت سیزدهم با یک چهارم درصد رشد اقتصادی شروع به کار کرد. از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید