مربی خلیج فارس: تمام تلاش خود را می کنیم تا به فینال برسیم

سرمربی تیم شگفتی ساز جام حذفی گفت: بازیکنان ماهشاه از خلیج فارس به فکر قهرمانی در این مسابقات هستند.

موسی کناواتی در نشست خبری پیش از دیدار آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر گفت: از زمانی که سید مهدی رحمتی به آلومینیوم اضافه شد، این تیم نتایج بسیار خوبی کسب کرده و تغییرات و شرایط زیادی برای رشد ایجاد شده است. سعی کرد صادقانه و با غیرت به اینجا برسد. ما آمدیم تا بجنگیم و تمام تلاشمان را برای رسیدن به فینال انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه همه بازیکنان خلیج فارس آماده دیدار با آلومینیوم هستند، افزود: با توجه به پتانسیل فنی ماهشهر و وضعیت مالی پتروشیمی ها در این شهرستان، حضور نماینده بندر ماهشهر در لیگ دسته دوم ضعیف است و به شدت خواهان حضور نماینده بندر ماهشهر در لیگ دسته دوم هستم. مسئولان شهرستان دست به دست هم بدهند «برای داشتن یک تیم لیگ یک یا لیگ برتر، ما نماینده استان خوزستان هستیم، دعای مردم استان به ما کمک می کند و انگیزه اعضای تیم را برای موفقیت افزایش می دهد.

سرمربی خلیج فارس ماهشهر در خصوص اظهارات قبلی خود مبنی بر قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت: ما به قهرمانی فکر می کنیم اما بازیکنان ما تا اینجای کار تمام تلاش خود را کرده اند. آنها همچنان برای من قهرمان هستند و شک ندارم وقتی به فینال رسیدیم برای شادی دل خوزستانی ها و ماهشهری ها خواهیم جنگید.

کانوتی با بیان اینکه اعضای تیم خلیج فارس حق دارند به قهرمانی فکر کنند، گفت: ما تنها تیمی هستیم که تاکنون پنج جام حذفی را کسب کرده ایم. سه تیم لیگ برتری، یک تیم دسته اولی و یک تیم دسته دومی را شکست دادیم و باید به پیروزی فکر کنیم.

  دستگیری مردان و زنان با خودروهای درجه یک

وی در پاسخ به این سوال که آیا خلیج فارس مقابل آلومینیوم بازی دفاعی خواهد کرد یا هجومی، گفت: این سوال به شرایط فنی باشگاه برمی گردد. در بازی خواهید دید که با کدام استراتژی به زمین می رویم و من خوب نمی دانم که الان در مورد آن صحبت کنم. برای پیروزی باید همه جوانب را در نظر بگیریم و با نمایش در دفاع و حمله به هدف خود برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید