مربی باید خودش بتواند تیم را بسازد

558390 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حشمت مهاجرانی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: باید بررسی کنیم حضور مربی چه تاثیری در تیم ملی دارد. آیا دیگران تصمیم می گیرند یا خود مربی؟ این شیوه کار هم بر فوتبال و هم در مدیریت تاثیر می گذارد و آینده فوتبال را رقم نمی زند. مربی باید بتواند خودش تیم بسازد و به سمت هدف مورد نظر حرکت کند. ابتدا باید مشکلات فوتبال را در جهت هدفمان بررسی کنیم.

وی ادامه داد: هیچ وقت نمی آیند برای تو در فوتبال تیم بسازند. خود مربی باید بتواند تیمش را بسازد اما به هر حال مربی تیم ملی در جایگاهی است که همه او را قضاوت می کنند. تا امروز فدراسیون برنامه ریزی ضعیفی دارد و نتوانسته هیچ کار مثبتی برای تیم ملی انجام دهد. کمیته فنی برای بقا یا برکناری سرمربی تیم ملی تشکیل شده است اما ما علاقه ای به تصمیم آنها نداریم. کمیته فنی متشکل از افراد فنی مجرب است و این حرکت اصلا خوب نبود.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره انتخابات پیش رو در فدراسیون فوتبال نیز گفت: وقتی یک رئیس فدراسیون درست کار می کند هیچکس با او دخالت نمی کند. مشکلات فوتبال ما زیاد است و امیدوارم تا قبل از جام جهانی این مشکلات حل شود. کسانی که در کنار تیم ملی هستند می توانند خیلی کمک کنند. خیلی کار سختی است. بازیکنان و مربیان باید دست در دست هم برای هدفی که دارند کار کنند.

وی در پایان با بیان اینکه «هر سه کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال سابقه فوتبالی دارند» گفت: در تاریخ فدراسیون روسای غیرفوتبالی داشته ایم و نمی توان گفت رئیس فدراسیون فوتبال. فدراسیون باید حتما یک بازیکن فوتبال باشد.» هم فوتبالیست ها و هم غیر فوتبالی ها توانستند موفق شوند. برنامه ریزی و سازماندهی ضعیفی داریم. سازمان ما فقط روی کاغذ است و در عمل چیزی نداریم. امیدوارم به همه فرصت بدهند که با هم حرکت کنند تا تیم ملی وضعیت خوبی داشته باشد. یک نوبت را از دست دادیم و باید کاری کنیم که نتیجه را از دست ندهیم. امیدواریم نظم و نتیجه را از دست ندهیم.

  درویش/ دو بمب خبری در پرسپولیس در حال پخش شدن است

منبع: ایسنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید