مراکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی رتبه بندی شدند

565305 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، اولین جلسه بررسی و ارزیابی مراکز مشاوره منتخب دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در سال تحصیلی 1400-1401 با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و میزبان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. در مشهد

با توجه به اهمیت و جایگاه مشاوره در مقاله تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به اینکه بیش از 200 دفتر و مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی با 1500 مشاور در خدمت دانشگاهیان و گسترش این خدمات، سازماندهی و نظارت کیفی بر کار مراکز مشاوره است. در اولویت برنامه ریزی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی است.

در این راستا برای اولین بار کلیه مراکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی توسط تیمی متشکل از 20 نفر از مدیران واجد شرایط مشاوره و روانشناسی از بهمن ماه 1379 در 7 حوزه مشترک (ساختار فیزیکی، تجهیزات مرکز، نیروی کار، ساختار اداری، وضعیت پذیرش مراجعین) ، فعالیت های پشتیبانی و آموزش، فرآیند مشاوره) و 40 شاخص ارزیابی و رتبه بندی شد.

در طراحی این شاخص ها از کلیه مشخصات استاندارد و جامع برای فعالیت یک مرکز مشاوره تخصصی با تمرکز بر مدارک فوق و آیین نامه های مراکز مشاوره معتبر دانشگاه آزاد اسلامی استفاده شد.

رتبه و نتایج این ارزیابی ها طی مراسمی با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و 12 نفر برتر، برتر، موفق و مراکز مشاوره کوشا سطح دو به شرح زیر تعلق گرفت:

نمره عالی:
از جمله واحدهای سطح ویژه: مرکز مشاوره واحد اهواز
واحدهای سطح بالا: مرکز مشاوره شعبه بهبهان
واحد سطح 2: واحد مشاوره تربت جام

  چهل و هشتمین کنفرانس بین المللی موزه ها و مراکز علمی جهان (SIMOST) 16 آبان ماه برگزار می شود.

بالاترین امتیاز:
از جمله واحدهای سطح ویژه: مرکز مشاوره بندرعباس
واحدهای سطح بالا: مرکز مشاوره واحد آزادشهر
از جمله واحدهای سطح دو: واحد فردوس

ارزیابی موفق:
از جمله واحدهای سطح ویژه: مرکز مشاوره واحد کرمان
از جمله واحدهای سطح اول: مرکز مشاوره واحد زنجان
از جمله واحدهای سطح دو: شعبه مرکز مشاوره ارسنج

امتیاز ساعتی:

واحدهای سطح ویژه: مرکز مشاوره واحد خرم آباد
واحدهای سطح بالا: مرکز مشاوره واحد آمل
از جمله واحدهای سطح دو: مرکز مشاوره شعبه زابل

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید