مراکز تایید شده برای آزمون زبان روسی و چینی اعلام شد

545662 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت مراکز تایید شده برای انجام آزمون به زبان های روسی و چینی را برای درخواست حساب کاربری خود در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت خارج از کشور اعلام کرد.

پیرو اطلاعیه های قبلی تاکید می شود از سال تحصیلی 90-91 داوطلبان شاغل به تحصیل با هزینه شخصی در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت خارج از کشور از کلیه خدمات و امکانات ارائه شده توسط این وزارتخانه مطابق ضوابط و مقررات مربوطه استفاده نمایند. هنگام ارائه درخواست برای خدمات مشخص شده، علاوه بر مدارک مندرج در آیین نامه مربوطه، باید مدارک زیر را نیز ارائه کنند که نشان دهنده دانش مورد نیاز آنها از زبان خارجی کشور محل تحصیل باشد.

مدارک تحصیلی برای کشورهای انگلیسی زبان شامل حداقل نمره 6 برای آزمون کلی آیلتس یا معادل آن در تافل (60٪ -78٪)، برای کشورهای روسی زبان، از جمله TBU: سطح پایه زبان روسی بر اساس آزمون TORFL، برای چین، شامل حداقل نمره از 120 در سطح 2 آزمون HSK، برای کشورهای ترک زبان، از جمله سطح B2 آزمون T مر MER (TÖMER) برای کسب نمره کل 66 تا 70 و برای سایر کشورها، از جمله گواهی زبان بر اساس شرایط تعیین شده توسط دانشگاه تایید شده از میزبان.

موسسات زیر مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت برگزاری آزمون زبان چینی و روسی از جمله دانشگاه شهید بهشچی جهت برگزاری آزمون مهارت زبان روسی دانشگاه الزهرا تهران جهت برگزاری آزمون مهارت زبان روسی خصوصی مرکز آموزش زبان (نام مرکز در سایت مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت درج شده است. آزمون مهارت زبان روسی مرکز کنفوسیوس دانشگاه تهران آزمون مهارت زبان روسی را برگزار می کند.

  گزارش دکترین استقلال؛ حضور محمد نادری در تمرین آبی ها

بر اساس بررسی های آتی، سایر مراکز و موسسات مورد تایید به لیست مراکز مذکور اضافه و اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید