مراسم تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی واحد کرمانشاه برگزار شد

573327 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز از کرمانشاه، فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در این نشست گفت: حوزه فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها به دلیل ارتباط مستمر با دانشجویان یکی از مهمترین بخش ها محسوب می شود. اساتید که نیازمند صبر، حوصله، تدبیر و عقلانیت در انجام وظایف است.
فرهاد گل محمدی اظهار داشت: از زحمات آقای صفوی در دوران تصدی ایشان در حوزه فرهنگی و دانشجویی قدردانی می کنم و برای ایشان در مقام استادی آرزوی توفیق روزافزون دارم و برای خانم فرانک موسوی که از اعضای هیئت علمی مجرب واحد کرمانشاه هستند آرزوی موفقیت دارم.
مسئول نهاد حاکمیتی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن قدردانی از زحمات معاونت فرهنگی و دانشجویی قبلی ریاست جمهوری، پذیرش مسئولیت در نظام مقدس اسلامی را موهبت و توفیق می داند که اجر و ثواب فراوانی به ویژه دارد. در حوزه فرهنگ که فعالیت در این حوزه بسیار موفق است.
حجت الاسلام امین معظمی گدرزی افزود: مسئولیت در حوزه فرهنگی به دلیل ارتباط با قشر دانشجو و انتظارات آنها حساس و ویژه است و با توجه به سوابق و تجربیات خانم موسوی مطمئنا شاهد اتفاقات خوبی در حوزه فرهنگی خواهیم بود. از دانشگاه
سید مهدی صفوی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی واحد کرمانشاه نیز از اعتماد مدیر واحد کرمانشاه در مدت تصدی این مسئولیت و سایر مدیران و معاونین حوزه فرهنگی و دانشجویی واحد کرمانشاه قدردانی کرد.
از سوابق کاری فرانک موسوی با 25 سال خدمت، دانشیار پایه 24 و عضو هیأت علمی گروه مدیریت آموزش و پرورش، معاونت آموزشی و دانشجویی واحد کرمانشاه، مدیرکل معاونت آموزشی وزارت علوم مدیر گروه MBA، رئیس شورای اندیشمندان و تعالی علوم انسانی استان، چاپ بیش از 150 مقاله ژورنالی و 200 مقاله کنفرانسی، چاپ 5 جلد کتاب، دبیر علمی و اجرایی بیش از 10 کنفرانس.
در پایان این مراسم فرهاد گل محمدی حکم رهبری معاونت فرهنگی و دانشجویی رئیس جمهور کرمانشاه را به خانم فرانک موسوی تقدیم کرد.

  با این تمرینات درد آرتروز را تسکین دهید

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید