مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

560311 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مراسم تجلیل از رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی و معرفی سید امیر مجوب رئیس روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور علی سروری سرگرد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد برگزار شد. مرکز روابط عمومی و هماهنگی استان.

با قدردانی از زحمات رضا همدانچی، مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در این مدت با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ادامه دهید.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری و هماهنگی استان ها خاطرنشان کرد: آقای محجوب به عنوان رئیس باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) و مسئول روابط دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه نتایج خوبی داشته است. امیدوارم با استفاده از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه در مسئولیت جدید خود موفق باشد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد واحد کوچکی از روابط عمومی کل دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: اسلام در کل کشور است. در واقع واحدهای روابط عمومی در سراسر کشور کار اصلی را انجام می دهند و باید همیشه در میدان حضور داشته باشند.

سروری مجد با اشاره به برخی از وظایف مهم روابط عمومی ها گفت: یکی از بخش های اصلی روابط عمومی، تبلیغ و تشریفات است، اما مهم ترین قسمت آن برقراری ارتباط با جامعه هدف است. در واقع ارتباط رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه با مخاطبان دانشگاه اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان بسیار مهم است و باید دیدگاه ها و نظرات دو طرف به درستی ابلاغ شود. باید گفتمان سازی شود و این گفتمان به عنوان رکن محوری ارتباط یکی از وظایف مهم روابط عمومی است که باید به خوبی انجام شود.

  کاهش وزن / کاهش وزن با قهوه با لیمو

وی تاکید کرد: ماموریت روابط عمومی ماموریت بسیار سختی است. کار روابط عمومی بصورت لحظه ای و شبانه روزی است. در این راستا از جناب آقای همدانچی که به صورت شبانه روزی تلاش می کنند و دلسوزانه مسائل را پیگیری می کنند و در خدمت دانشگاه هستند و همچنین از همکاران روابط عمومی تشکر می کنم.

رئیس مرکز مدیریت دولتی، روابط استانی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آقای مجوب در دانشگاه آزاد اسلامی تحولی در حوزه رسانه و ارتباطات دانشجویی ایجاد کرده است، گفت: امیدوارم این نیروی جوان و با انگیزه باشد. در روابط عمومی دانشگاه در انجام وظایف خود کند و موفق باشید. همچنین امیدوارم در روابط عمومی، ایسکانیوز و سایر رسانه ها افزایش پیدا کند.

سروری مجد در پایان ابراز امیدواری کرد روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به گونه ای عمل کند که دانشجویان و جامعه هدف از عملکرد این واحد راضی باشند.

رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه گزارشی از عملکرد روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از رموز موفقیت روابط عمومی روابط صمیمانه و دوستانه رئیس جمهور است. دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس استان ها نيز در كنار اين جمع بودند كه هميشه با تعامل بالا همراه ما بودند. با توجه به اینکه حجم کار در روابط عمومی بسیار زیاد است، سعی کردیم خارج از روابط اداری و به صورت شبانه روزی از روابط اداری خارج شویم.

وی با بیان اینکه روابط عمومی در سازمان ها یکی از مجموعه های پرهزینه است، گفت: به جرأت اعلام می کنم روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در طول مدتی که در این حوزه بودم هیچ هزینه اضافه ای تحمیل نکرد. تحصیل دانشجو به عنوان منبع درآمدی برای دانشگاه بسیار مهم است و باید صرفاً در حوزه اقتصادی و رفاهی دانشگاه هزینه شود. حتی در حوزه تبلیغات که مستلزم هزینه بود، سعی کردیم کارها را تعاملی کنیم.

  اظهار نظر عجیب علیفر: گواردیولا باید توپ جمع کن باشد!

مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از زمان ریاست دکتر طهرانچی تغییر ریل بسیار سریع انجام شده است، گفت: در این راستا تلاش شده تا روابط عمومی در پایه 24 ساعته.”

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای آقای محجوب گفت: یکی از مزیت های تغییر رهبری، ورود جوانان با ایده های نو است. با روحیه ای که در آقای محجوب وجود دارد می توان شاهد توسعه روابط عمومی در آینده بود.

در پایان این دیدار، سید امیر مجوب، رئیس روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، از اعتماد رئیس دانشگاه آزاد و سروری مدج به مسئولیت روابط عمومی دانشگاه تشکر کرد و گفت: آماده باشید. در این زمینه تمام تلاشم را خواهم کرد.

وی همچنین از زحمات رضا همدانچی به دلیل روابط عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی تشکر کرد و برای وی در سمت جدید بانک سپه آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید