مذاکرات هسته ای باید با گشایش معیشت مردم خاتمه یابد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات هسته ای باید انشاءالله به منافع اقتصادی تضمین شده، پایدار و ملموس برای مردم ملت شریف ایران منجر شود.

محمد باکر کلیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: روز ملی فناوری هسته ای را به ملت شریف و سرافراز ایران و همه دانشمندان زحمتکش، مجاهد و خستگی ناپذیر صنعت هسته ای کشور تبریک می گویم.

وی خاطرنشان کرد: از جمله دستاوردهای باورنکردنی و غرورآفرین صنعت هسته‌ای در سال‌های اخیر با تلاش دانشمندان به‌ویژه شهدای هسته‌ای کشورمان در عرصه‌های مختلف، می‌توان به تولید رادیوداروهای با فناوری پیشرفته اشاره کرد و به توسعه فناوری‌های مرتبط با هسته‌ای اشاره کرد. دفاع

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خرسندیم که در مسیر شکوهمند این توسعه، مجلس یازدهم با تصویب قانون اقدام راهبردی، قفل صنعت هسته ای را شکست و موانع پیشرفت و ارتقای علمی را از بین برد. دستاوردها.” .

کلیباف افزود: خوشبختانه با ظرفیت ایجاد شده بومی سازی صنعت هسته ای مدت کوتاهی است که دست دیپلمات های ایرانی در مذاکرات پر شده است. اکنون امیدواریم سرمایه ارزشمند دانش و فناوری پیشرفته هسته ای همراه با مذاکرات خوب، به یک معامله خوب به نفع اقتصادی مردم ایران منجر شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیشرفت های هسته ای کشور پشتوانه ای محکم برای مردم و منافع اقتصادی ملت ایران است و مجلس یازدهم نیز مانند گذشته بر این اصل تاکید دارد که مذاکرات هسته ای باید تضمینی، پایدار و از نظر اقتصادی ملموس باشد. مردم «شریف ایران اگر خدا بخواهد رهبری کند./ایسنا

  از عوارض تاتو چه می دانید؟

دیدگاهتان را بنویسید