مدیر مجتمع مس سونگون منصوب شد

به گزارش مس پرس، مدیرعامل شرکت مس عصر امروز جمعه 23 مردادماه در مراسم افتتاح این مجموعه در مراسم تکریم و تودیع جهانگیر رضوی و معرفی موبد عباس زاده از زحمات ارزشمند مهندس رضوی تقدیر کرد.

دکتر رستمی با اشاره به اینکه دکتر عباس زاده فردی متدین، جوان و با وقار است گفت: امیدوارم با کار جهادی خود بتواند منشأ خیر در منطقه باشد و مجموعه مس سونگون را برای رسیدن به افق خود یاری کند. و برای خدمت به کشور و مردم شریف و به عنوان گروهی کارآمد و مؤثر به منطقه کمک کند.

بر اساس این گزارش، جهانگیر رضوی همچنین به عنوان مشاور مهندسی و ساختمانی مدیرعامل شرکت ملی صنعت مس ایران منصوب شده است.

لازم به ذکر است دکتر معبود عباس زاده متولد روستای کارویک شهرستان ورزگان، مدرس دانشگاه و دارای مدرک دکتری مدیریت بازرگانی از دانشگاه یزد می باشد. وی ترجمه و تألیف بیش از ده عنوان کتاب در زمینه مدیریت استراتژیک را در کارنامه علمی خود دارد.

همچنین از سوابق اجرایی وی می توان به معاونت هلدینگ شستا، مدیریت سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی شستا، مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی صدا و سیما، عضویت در هیات مدیره شرکت های نفت ستاره خلیج فارس، مدیریت و فعالیت در نظام بانکی و بیمه ای و بازار سرمایه و مشاور و مدیر پروژه برای طراحی اسناد راهبردی صنایع معدنی و صنعتی اشاره کرد.

  رشد جمعیت هوبر در ایران

دیدگاهتان را بنویسید