مدیرعامل پرسپولیس می خواهد بازیکنی را اخراج کند

طبق اعلام قبلی تمرین روز گذشته سره پوشان قرار بود در مجموعه ورزشی تهرانسر برگزار شود. از این رو همه اعضای تیم در محل تمرین حاضر شدند و آماده تمرین شدند که ناگهان بزرگان تیم گفتند بهتر است امروز تمرین نکنیم. آنها استدلال کردند که چون هیئت مدیره باشگاه مخالف حذف 5 درصد جریمه فصل است و برخی از ما هنوز برخی از گزینه های قرارداد خود را دریافت نکرده ایم، امروز اعتصاب می کنیم. انتظار می رفت یحیی گل محمدی با این موضوع مخالفت کند اما این اتفاق نیفتاد. فقط افرادی مثل کمال سغدنیا، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، فرشاد فرجی، علی نعمتی و… در این دوره آموزشی شرکت کردند و مشمول این جریمه شدند. از این گروه فقط دو سه نفر موافق اعتصاب بودند. به نظر می رسد اعتصاب روز شنبه بازیکنان استقلال باعث شده تا هواداران اعتراض خود را به این باشگاه اعلام کنند.

درویش از تصمیم بازیکنان شاکی است

باشگاه پرسپولیس تا اینجای فصل 30 درصد از قرارداد بازیکنانش را پرداخت کرده و حدود یک سوم بازی های لیگ انجام شده است. با این تفاسیر پارسی ها ادعایی برای قرارداد این فصل ندارند. بازیکنان و مربیان پرسپولیس حتی به ازای هر بردی که تاکنون کسب کرده اند از باشگاه پاداش دریافت کرده اند که این پاداش ها در قراردادشان لحاظ نشده است. قراردادهایی که دارای گزینه های پاداش جداگانه هستند. در چنین شرایطی رضا درویش انتظار نداشت با ضربه بازیکنان تیمش روبرو شود. با این حال، درویش وقتی شنید که پالشوها در تمرین شرکت کرده اند اما حاضر به تمرین نیستند، دیوانه شد. هر چند هیچ واکنش رسانه ای نشان نداد و ترجیح داد به تماس های خبرنگاران پاسخ ندهد.

  کشف 40 قبضه سلاح در باباجانی

ضربه ای که باعث تلفات می شود

رهبری باشگاه پرسپولیس قصد ندارد اتفاقی که در تمرین روز گذشته سرخپوشان رخ داد را به راحتی بگذراند. در واقع، درویش به خوبی می داند که اگر نتواند جلوی حاشیه های تیمش را بگیرد، ممکن است خودش قربانی شود. در همین راستا مطلع شدیم که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تا شب گذشته تلاش زیادی کرده است تا مشخص شود چه کسانی حمله تیمش را طراحی کرده اند. در واقع تصمیم او این بود و می ماند که فرد اشتباهی را پیدا کند و او را از تیم حذف کند. تصمیمی که در صورت اجرا می تواند تبعات خود را در پرسپولیس داشته باشد. با این حال، این روزها برخی از سرخپوشان تلاش زیادی می کنند تا در یک سری مسائل از یکدیگر پیشی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید