مدارس و ادارات کدام استان ها تعطیل شد؟

576781 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایسکانیوز، مدارس و ادارات شهرهای مختلف روز یکشنبه به دلیل برودت هوا غیبت داشتند.

گاز مدارس آیا تهران قطع می شود؟

مدارس مشهد تا پایان هفته تعطیل است

محسن داوری اظهار داشت: مهدکودک ها، مدارس و دانشگاه ها از فردا یکشنبه 4 دی ماه تا پایان هفته مجازی بوده و فعالیت های آموزشی غیرحضوری برگزار می شود. همچنین دفاتر در 25 ژانویه 1401 تعطیل شدند.

فرماندار مشهد تصریح کرد: در جلسه امروز ستاد بحران در مشهد و به منظور صرفه جویی در مصرف بهینه گاز و انرژی، ادارات مشهد فردا یکشنبه 4 دی ماه 1401 تعطیل و از راه دور کار خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین تمامی مهدکودک ها، مدارس و دانشگاه های مشهد تا پایان هفته تعطیل و آموزش به صورت مجازی خواهد بود.

ادارات و مدارس استان سمنان تعطیل شد

محمد حمیدی بعدازظهر شنبه در جلسه مدیریت بحران سمنان با موضوع برودت هوا که به همت اتاق جلسات استانداری برگزار شد، با بیان اینکه توده هوای سرد همچنان در آسمان کشور و استان وجود دارد، اظهار داشت: برای صرفه جویی در مصرف گاز و اطمینان خاطر. اشتراک گاز کار از راه دور ادارات، سازمان ها، مراجع و شرکت های دولتی استان سمنان برای روز یکشنبه تصویب شد.

وی با بیان اینکه تنها شعب مرکزی و اصلی بانک ها مجاز به فعالیت هستند، تصریح کرد: ساعت کاری این بانک ها نیز برای 4 دی روز یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 کاهش یافته است.

معاون ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: فعالیت مدارس در روز یکشنبه به استثنای امتحانات نهایی پایه دوازدهم که طبق برنامه قبلی به قوت خود باقی است و در تاریخ های اعلام شده برگزار می شود، غایب است. .

  پارکینگ بهشت ​​حضرت زهرا (س) رایگان است

حمیدی با بیان اینکه برخی از مدارس استان سمنان از تعطیلی معاف هستند، تصریح کرد: فعالیت مدارس شهری و روستایی استان که امکانات گرمایشی آنها با گاز طبیعی نیست، به صورت حضوری و طبق روال عادی انجام می شود.

وی با بیان اینکه دستگاه های خدمات رسان و مراکز بهداشتی درمانی استان باید در محل کار خود حضور یابند، افزود: فعالیت تمامی ستادهای دانشگاهی استان سمنان بر عهده رؤسای دانشگاه های استان خواهد بود.

ساعت کاری ادارات استان ایلام تغییر کرد

به گزارش روابط عمومی استان ایلام و تصویب نامه شماره 170558 مورخ 1401/09/15 هیئت محترم وزیران در خصوص مدیریت مصرف گاز طبیعی در بخشهای مختلف مصرف، ساعات اداری از اول آذرماه تا پایان روز تغییر یافت. در فوریه.

بر اساس این مصوبه و تصویب استاندار ایلام، در اجرای بند 1 مصوبه 21/10/1401 کمیته سوخت زمستانی، ساعت کار کلیه دستگاه های اجرایی استان به استثنای موسسات خدماتی و آموزشی. مراکز (مدارس و دانشگاه ها) از روز شنبه مورخ 1401/10/24 تا اطلاع ثانوی امسال از ساعت 8 صبح الی 14 اعلام می گردد.

مدارس، دانشگاه ها و بانک ها بدون تغییر به فعالیت خود ادامه می دهند.

تعطیلی ظهر مدارس ۹ شهرستان استان کرمانشاه

افشین یگانه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بارش برف در استان کرمانشاه با ورود سامانه جدید بارشی به استان، مدارس ۹ شهرستان در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.

وی افزود: مدارس شهرستان های سنقر، هرسین، کنگاور، صحنه، اسلام آباد غرب، پاوه، جوانرود، روانسر و کرمانشاه به دلیل بارش برف در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه بیان کرد: تعطیلی مدارس استان کرمانشاه برای فردا یکشنبه 4 دی ماه از طریق رسانه ها بررسی و اعلام می شود.

  جدایی انصاری فرد از تیم یونان

یگانه همچنین به کاهش دما و افزایش مصرف گاز در حوزه خانوار اشاره کرد و گفت: مردم کرمانشاه باید با رعایت الگوی مصرف در مصرف گاز صرفه جویی کنند تا گاز لازم در اختیار همه مردم قرار گیرد.

لغو کلیه امتحانات روز یکشنبه در مدارس استان مرکزی

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تامین انرژی پایدار و با توجه به عدم حضور مدارس استان مرکزی، امتحانات کلیه مدارس استان برگزار می شود. فردا شنبه 25 آذرماه لغو می شود و بنا به صلاحدید مدیران مدارس در زمان برگزاری دیگری.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید