مدارس دانش آموزان را به نماز جمعه هدایت می کنند

امام جمعه موقت اصفهان گفت: باید همه فعالیت های مختلف نظام را در کنار هم ببینیم. زیرا دیدن آنها در یک بعد اثرات منفی دارد و برای جلوگیری از این اثرات باید همه چیز را توضیح دهیم.

حجت الاسلام سید احمد محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه اصفهان با اشاره به هفته تکریم مقام معلم در اسلام، اظهار کرد: در اسلام معلمان از جایگاه والایی برخوردارند و پیامبر فرمودند که خداوند و فرشتگان درود می فرستند. معلم.

وی ادامه داد: بنیانگذار جمهوری اسلامی نیز فرمودند معلم مقام انبیای الهی است. محل تحصیل بسیار خاص است.

وی گفت: مسئولان باید ایده های شهید مطهری را در مدارس و آموزش عالی پیاده کنند و هر چقدر هم که برای آموزش هزینه شود هدر نمی رود و در جای مناسب نشان داده می شود.

محمودی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید در کنار برنامه های خود طرحی را اجرا کند تا دانش آموزان بتوانند در نماز جمعه حضور یابند; زیرا یکی از برکات این نظام، نماز جمعه است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: باید همه فعالیت های مختلف نظام را در کنار هم ببینیم چرا که یک بعدی دیدن آن آثار منفی دارد و برای جلوگیری از این آثار باید همه چیز را تبیین کنیم.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: ملاک اصلی پذیرش اعمال و رسیدن به کمالات معنوی، تقوا است. در نظر داشته باشید که خیرات و خیرات جمع آوری شده در ماه رمضان را پاک نکنیم./تسنیم

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید