محور مقاومت بعد از شهادت حاج قاسم به عقب برنگشت

576216 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز از بیروت، «حسین الحاج حسن» نماینده مجلس لبنان و از چهره های سرشناس حزب الله لبنان که سابقه 6 دوره نمایندگی را در کارنامه خود دارد. وی در مجلس این کشور به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گفت وگو با تسنیم از نقش و تاثیر وی در محور مقاومت به ویژه لبنان گفت و تاکید کرد که مقاومت پس از شهادت به حرکت خود ادامه می دهد.

جمهوری اسلامی این حق را برای خود محفوظ می دارد که از عاملان ترور شهید سلیمانی انتقام بگیرد.

این نماینده مجلس لبنان که برای 2 دوره وزیر کشاورزی و صنعت در کابینه لبنان بود، حاج قاسم سلیمانی را مهمترین و بزرگترین فرمانده محور مقاومت می داند که نقش بزرگ و الهام بخشی در همه جبهه ها ایفا می کند. مبارزه و مبارزه از عراق و سوریه تا لبنان و مسئول فلسطین و غزه بود.

الحاج حسن با اشاره به نقش برجسته حاج قاسم سلیمانی در نبرد 33 روزه لبنان با رژیم صهیونیستی در سال 2006، حضور وی در جنگ سوریه و مبارزه با نیروهای تکفیری را همراه با نگرش راهبردی و نیروی فرماندهی وی در محیط های عملیاتی و تاکتیکی بررسی می کند.

وی با اشاره به دیدار با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تواضع و خوش اخلاقی را از ویژگی های بارز اخلاقی وی برشمرد و افزود: یکی از عنایات خداوند به بندگان صالحش این است که پایان عمر سردارانی چون حاج قاسم به شهادت می رسد. افتخار آشنایی و آشنایی با شهید سلیمانی را داشتم. او بود که تمام تواضع دنیا را داشت. حاج قاسم تحت تعقیب مهم ترین و بزرگ ترین سازمان های اطلاعاتی بود، اما وقتی با او آشنا شدی احساس کردی در کنار مردی متواضع، رزمنده، عمیق با افکار روشن و روشن، بشاش و شوخ نشسته ای.

  هزاران سرباز روسی کشته خواهند شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید