محرومیت 4 ماهه بازیکنان فولاد و 2 باشگاه خوزستانی صادر شد

کمیسیون وضعیت فدراسیون فوتبال در مورد تعدادی از موارد نظر صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت سامان محرابی زاده از باشگاه علم و ادب تبریز، کمیسیون تعیین وضعیت، ادعای شاکی را رد کرده است.

در پرونده شکایت مهدی خرمی از حسین مالکی، از مالکی خواسته شد که 1.2 میلیارد ریال بابت اصل و 27 میلیون ریال بابت هزینه ها علیه مهدی خرمی بپردازد.

در پی شکایت محمود فکری از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه 7 میلیارد و 640 میلیون ریال بابت اصل و 166 میلیون و 522 هزار ریال برای هزینه دادرسی مطالبه کرد. کمیسیون قانونی نیز به مبلغ 610 میلیون ریال شاکی را رد کرد.

با توجه به شکایت ولیولا خاتمی از باشگاه ماشین سازی تبریز، این باشگاه بابت اصل مطالبه به 280 میلیون ریال و بابت هزینه های شاکی به مبلغ 5 میلیون و 600 هزار ریال محکوم شد.

در پرونده شکایت علی هومند از فرشاد اسدی، اسدی به پرداخت 656 میلیون ریال بابت اصل دعوا و 14 میلیون و 300 هزار و 800 ریال برای هزینه دادرسی محکوم شد. كميسيون وظيفه قضايي نيز قرارداد مابه التفاوت 214 ميليون ريالي را رد كرد.

در پی شکایت باشگاه قشقایی شیراز از مهدی لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به دلیل فسخ غیرموجه، کمیته غرامت با استناد به مصوبه حاکم بر موضوع مهدی لیموچی مبنی بر ممنوعیت شرکت در بازی های رسمی (هم باشگاه و هم باشگاه) خواستار جبران خسارت و محرومیت از جایگاه این کمیسیون شد. ملی) به مدت چهار ماه. ) محکوم شد. همچنین لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت 2 میلیارد روپیه خسارت و 43 میلیون و 600 هزار روپیه هزینه های حقوقی به شاکیان محکوم شدند. کمیسیون قانونی درخواست باشگاه فرهنگی ورزشی کشکی شیراز مبنی بر بیش از 20 میلیارد ریالی درخواست باشگاه فولاد خوزستان را رد کرد.

  جنگ را احساس کنید و به تیرانا ضربه بزنید!

تصمیمات صادر شده ظرف 7 روز از تاریخ ابلاغ به کمیسیون استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی است.

دیدگاهتان را بنویسید