مجیدی فاجعه است که استقلال و پرسپولیس در آسیا نیستند

فرهاد مجیدی پس از دومین پیروزی مقابل فولاد مقابل فولاد در نشست خبری حاضر شد و گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می گویم چون نشان داده اند شایسته قهرمانی هستند. بازیکنان سهم زیادی در موفقیتی که به دست آورده ایم دارند. در نیمه اول و دوم بهترین تیم زمین بودیم. بازی خیلی سختی بود اما ما موفق شدیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: کاری به دیدار پرسپولیس و سپاهان نداریم و در بازی بعدی با کسب 3 امتیاز قهرمانی خود را ثبت خواهیم کرد. ما هنوز 100 درصد قهرمان نشده ایم. به شاگردانم گفتم از 4 بازی بعدی 12 امتیاز می خواهم. اگر در مسابقات آینده قهرمان شویم باید با تمام وجود حضور داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از ابتدای فصل خریدهایی که انجام دادیم بر اساس سیستم بازی ما بوده است. این خرید چون دو بازیکن خوب ما را از هم جدا کردند، آنقدر دلتنگ او شدیم که مجبور شدیم رافائل را بیاوریم. امیدوارم اگر قهرمان شویم سیاوش و محمد حتما در تعطیلات قهرمانی باشند چون سهم زیادی در این موفقیت دارند.

مجیدی در خصوص غیبت استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: نمی دانم چرا خیلی ها به غیبت استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا توجه نمی کنند. . این سوال بسیار مهمی است ما خیلی روی این بازی ها حساب کردیم. خدای نکرده هفته آینده با هدایت باشگاه و فدراسیون این مشکل حل شود و قرمزها بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند.

وی افزود: اطلاعات فنی حذف تیم ها را نمی دانم. افرادی که اطلاعات کافی دارند باید صحبت کنند. تیم های زیادی که قابل مقایسه با تیم های ایرانی نیستند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند اما استقلال و پرسپولیس این شرایط را تجربه نکردند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: تنها قهرمانی استقلال برایم مهم است و به دنبال رکورد و نباختن نیستم. به شاگردانم افتخار می کنم که این رکورد را به ثبت رساندند اما هدفم قهرمانی است. جذابیت فوتبال این است که حردانی در دقیقه 90 بازی با نساجی توپ را به تیر دروازه زد و توپ گل نشد اما امروز به همین شکل گل زد.

مجیدی با تمجید از وضعیت باشگاه فولاد گفت: باید به مسئولان استانی برای ساختار باشگاه فولاد تبریک بگویم. برای این تیم در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت دارم.

او درباره سطح مسابقات امسال گفت: امسال تیم های خوب زیادی حضور داشتند. مس، پرسپولیس، فولاد و سپاهان تیم های خوبی بودند. فکر می کنم سطح مسابقات امسال نسبت به سال های قبل بالاتر بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عدم استفاده از آمانوف در این دیدار تصریح کرد: آمانوف بازیکن بسیار خوبی است و در آینده خواهید دید که شرایط او چگونه است. او در ماه رمضان روزه می گرفت و به همین دلیل کمی ضعیف بود. او در این دیدار از ناحیه زانو کمی احساس درد کرد و ترجیح دادیم به او استراحت بدهیم اما در دیدارهای بعدی می تواند برای استقلال بازی کند و ببینید چه کیفیتی دارد.

مجیدی گفت: زستاد می خواست با ما به اهواز بیاید و جویای اوضاع اهواز شد و من به او گفتم اینجا خانه دوم استقلال است. از همه بینندگان تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با قهرمانی که بردیم دل آنها را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید