مجیدی باید به فکر قهرمانی در استقلال باشد

539847 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، صادق ورمسیار درباره موضع داوران مقابل فرهاد مجیدی به دلیل اظهاراتش پس از بازی با نساجی مازندران، گفت: نباید در مورد کسی قضاوت کنیم و حرف بزنیم. حذف تیم از هر جهت اشتباه است. فرهاد مجیدی بعد از بازی نساجی مجبور به گفتن این حرف ها نشد. او باید با آرامش به فکر 6 بازی باقی مانده لیگ برتر باشد تا تیمش قهرمان شود.

بیشتر بخوانید:

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال ادامه داد: قبل از دیدارهای این مرحله از جام حذفی تیم های استقلال و پرسپولیس در این پرواز شرکت کردند و بیانیه نوشتند. این روی روند تیم در هر دو تاثیر گذاشت. همانطور که گفتم دور کردن تیم از هر سمتی کار درستی نیست و مسائل غیرفنی نباید روی روند آن تاثیر بگذارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اختلاف شش امتیازی استقلال به معنای پایان کار استقلال برای رسیدن به قهرمانی نیست، بلکه عامل اطمینان شاگردان مجیدی است. این شش امتیاز اختلاف به بازیکنان این اطمینان را می دهد که تا زمانی که تمرکز کنند و از خط کناری دور باشند، با آرامش به جلو حرکت کنند. استقلال 24 هفته در لیگ شکست نخورده است اما بهترین تیم های دنیا هم می بازند. عدم باخت ملاک نیست بلکه مسئله اصلی حفظ آرامش و نظم در تیم است.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد پنالتی که عزیزبک امانوف در دیدار مقابل تکستیل مازندران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از دست داد، گفت: من کاری به این پنالتی ندارم اما آمانوف طراح خوبی است و می داند چطور باید سرویس کند. در مجموع آمانوف بازیکن خوبی است و می تواند به استقلال کمک کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید