مجوزهای کسب و کار هنوز در عذاب اسناد هستند

565289 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ حسین محمد صالحی دارانی با بیان اینکه اقدامات دولت برای به روز رسانی پروانه کسب تنها یک کار تبلیغاتی و رسانه ای است، گفت: متاسفانه هیچ اقدام عملی از سوی دولت در این زمینه صورت نگرفته و عملاً اتفاقی نیفتاده است.

وی گفت: در حال حاضر فردی که قصد ایجاد شغل را دارد گاها با محدودیت های بسیار سخت و غیراصولی مواجه می شود که کسب و کارهای کوچک و کوچک را با مشکل مواجه می کند.

وی گفت: به عنوان مثال فردی برای راه اندازی کسب و کار چند ماه به دستگاه های مربوطه مراجعه می کند اما پس از یک سال یعنی زمانی که آخرین مجوز را دریافت می کند، مدت اولین مجوز وی به پایان می رسد. و باید یک سری مجوزها را دوباره ایجاد کند تا عده ای با دیدن این شرایط به طور کامل از صدور مجوز کسب صرف نظر کنند تا زیان بیشتر و نوعی محدودیت تولید نداشته باشند. و کسب و کار خود را شکست دادند.

محمد صالحی دارانی تاکید کرد: اگر دولت برنامه ریزی منسجمی برای صادرات کسب و کار نداشته باشد و فقط به مردم تاکید کند که این سامانه ها به روز شده اند، این زمان واقعا موثر نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مسئولان باید در عمل به هر مجوزی پاسخ دهند اما این اتفاق نمی افتد و صدور مجوز ماه ها طول می کشد.

وی تاکید کرد: مسائل مربوط به آمایش سرزمین، محیط زیست، پدافند غیرعامل از جمله بهانه های متولیان امر در این بخش است و تولید در کشور به نوعی متوقف شده است.

  آیا بازار سهام آماده صعود است؟

این نماینده مجلس گفت: سرمایه گذاری که می توانست در سال گذشته با 50 میلیارد تن کارخانه در شهرستان راه اندازی کند آنقدر درگیر مجوزها و موانع اداری و کاغذی است که امروز همین فرد با 80 میلیارد تن نمی تواند این کارخانه را بسازد. بنیانگذاری.

منبع: آژانس بازار

دیدگاهتان را بنویسید