مجهزترین کوییک سایپا را ببینید! + تصاویر و مشخصات

به گزارش مستقل آنلاین؛ کوئیک آر سایپا از نظر مشخصات فنی و ایمنی هیچ تفاوتی با مدل ساده کوئیک و حتی تیبا ندارد.

کوئیک آر سایپا از نظر مشخصات فنی و مشخصات ایمنی هیچ تفاوتی با مدل ساده کوییک و حتی تیبا ندارد و تنها تفاوت این مدل به شرایط مختلف رنگ بدنه و آپشن های تزئینی مربوط می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات خودروی Quick R با ما همراه باشید.

سایپا پیش فروش کوئیک آر اتوماتیک را از اواخر تیرماه آغاز کرد. این خودرو آبان ماه امسال با پیش پرداخت 150 میلیون تومانی تحویل خریدارانش می شود و قیمت نهایی بر اساس قیمت روز خودرو تعیین می شود. قیمت نهایی این خودرو حدود 290 میلیون تومان پیش بینی می شود.

سریع (1)

گفته می شود که Kwik R اتوماتیک از گیربکس CVT استفاده می کند و از نظر آپشن و تجهیزات هیچ تفاوتی با Kwik R Plus ندارد. از این رو، فرمان چندرسانه‌ای، چرخ‌دار و چرخ‌های آلیاژی نیز در Kwik R Automat موجود هستند.

در حال حاضر قیمت کوئیک R صفر کیلومتر در نسخه سفید 204 میلیون تومان در بازار آزاد است، اما قیمت کارخانه ای نسخه اتوماتیک و دستی به ترتیب 287 و 177 میلیون تومان است.

سریع (3)

سایپا در تیرماه ۱۳۹۸ برای اولین بار تصاویر و اطلاعات QuickR Plus را منتشر کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، از نظر مشخصات فنی تفاوتی بین این خودرو با تیبا، کوئیک معمولی و ساینا وجود ندارد، اما از نظر راحتی و دکوراسیون، قطعاتی مانند دوربین عقب، شیشه های دودی، صندلی های چرمی، فرمان D-cut، چرخ های آلومینیومی اضافه شد دو رنگ و قالب های داخلی هم رنگ سقف است.

  پاسخ پلیس به حرفه ای بودن مدیرعامل فجر

سریع (2)

همچنین مدیرعامل سایپا در اظهارنظری قابل پیش بینی اعلام کرد که قیمت فروش کوییک آر پلاس کمتر از 100 میلیون تومان خواهد بود که البته مقایسه این قیمت با نسخه های معمولی تیبا (با مشخصات فنی کاملا مشابه) نشان از قیمت گذاری عجیب سایپا دارد. روش در اضافه کردن برخی از گزینه های راحتی و تغییر ظاهر آسان است.

مشخصات فنی Quick R

کوییک آر پلاس در بخش فنی خود مانند سایر مدل های کوییک از همان موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی استفاده می کند که به گیربکس 5 سرعته دستی متصل شده و می تواند 87 اسب بخار در 5400 دور در دقیقه تولید کند. گشتاور خروجی 126 نیوتن متر در 3600 دور در دقیقه. مصرف سوخت ترکیبی این موتور 7.14 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

امکانات رفاهی کوئیک آر پلاس پارس خودرو

کوییک آر پلاس در مقایسه با مدل‌های قبلی به آپشن‌هایی مانند دوربین دید عقب، شیشه‌های دودی، صندلی‌های چرمی، فرمان D-cut، رینگ‌های آلیاژی دو رنگ و تزئینات داخلی همرنگ سقف مجهز شده است. .

از دیگر تجهیزات و امکانات مهم می توان به کیسه هوا برای سرنشینان جلو، سیستم ترمز مجهز به ABS، EBD و BAS، سیستم کنترل هوای نیمه اتوماتیک، سیستم کنترل ورودی هوای برقی، روکش صندلی چرمی با دوخت قرمز برای مدل های سقف قرمز، دو رنگ اشاره کرد. رینگ های آلیاژی، کف پوش و صندوق عقب سه بعدی، شیشه دودی درب های جانبی عقب و درب پنجم، تنظیم برقی آینه های جانبی، صندلی های عقب تاشو مجهز به نگهدارنده صندلی کودک، سنسور سرعت عقب، باز شدن درب عقب با کمک ریموت کنترل، باز شدن خودکار درها در مواقع اضطراری و همچنین چراغ های مه شکن جلو و عقب.

  راهکارهای آموزشی برای کودک کنجکاو و کنجکاو

دیدگاهتان را بنویسید