مجری از تلویزیون خداحافظی کرد

داود عابدی نوشت: «خداحافظ، با سلام و احترام به مخاطبان عزیزم، مدتها بدون سروصدا در سکوت نشستم تا کمی خود را التیام بخشم. خریدم ولی تحمل کردم حالا که به اشتراک می گذارم، ببخشید، فقط می خواستم کمی از احساسم را در این روزها به شما منتقل کنم، شاید مرهمی باشد و بدانید که سکوت من بیشتر از نکته است، من همیشه در این سال ها کمترین هستم که من در عرصه ورزش بودم، پر از قدرت، با خاطرات تلخ و شیرین، در ورزش با شما بودم.

دوربین خبر را از آن روزها به یاد بیاورید که به ورزشگاه می رفتیم و اجازه ورود من را نمی دادند و شما را محروم می کردند، دربی های فراوان و مصاحبه های داغ و بعضا جنجالی را به خاطر بیاورید. ساندویچ های خاص با همان برگ کاهو که سوره گزارش ما بود، روحشان شاد. رفقای من شفیق سید شیرازی و حسن حیدری، اما اکنون در اوج توانم، می توانم کیلومترها بدوم، از نانی که حد و مرز ندارد خسته شده ام. عجيب است عجيب اين همه عشق و علاقه به كار من چي شد؟؟

و اخیرا مجبور به تولید و اجرای برنامه های ورزشی از جمله جام جهانی شدم، اما هر چقدر با خودم جنگیدم نتوانستم این کار را انجام دهم، متاسفانه روحیه اجرای برنامه ها را ندارم، ورزش زیادی می خواهد. که این روزها در خودم احساس نمی کنم . مخاطب من منتقل نشده است. حتی رفتن به جام جهانی هم مرا راضی نمی کند. چگونه می توانم با این همه آه و حسرت در گوشه و کنار کشور نقش یک مجری شاد و پرانرژی را بازی کنم؟ حداقل من نمی توانم. همکارانم مرا می بخشند که در کنارشان نبودم، امیدوارم مرا درک کنند

  سیا به دنبال گسترش دانش خود در مورد ارزهای دیجیتال است

من نمی توانم اینجا بمانم رسماً خروج زودهنگام خود را اعلام می کنم و از تلویزیون خداحافظی می کنم. اما حرف های دلم باقی می ماند که برای خودم نگه می دارم. خدای ما بزرگ و خودبسنده است. به امید زندگی با عزت و روزهای خوب و خوش بدون خشونت برای زنان و مردان کشور عزیزمان ایران و دلم جدا نمی شود تب و اشک / اشک و شمع سحرهای من شب و روز تنهایی است / وقتی در جمع من هستم دلم از غم می سوزد / ای جانم تا رنج تو متولد شود / هست هیچ چیز در جهان جز اشک غم خداحافظ وطن من ایران است.

منبع: انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید