مجرم برای ازدواج اجازه می خواهد + عکس

قاتل زنجیره ای، مردی 51 ساله به نام لوی بلفیلد، از سال 2011 به دلیل قتل حداقل سه دختر جوان در زندان لندن به سر می برد. او دو سال پیش از طریق یک قاتل زنجیره ای دیگر که مانند او در حال گذراندن دوران محکومیت خود بود با زنی 40 ساله آشنا شد و شروع به نوشتن نامه های او کرد. مکاتبات بین آنها مدتی به طول انجامید، در حالی که یک زن 40 ساله در زندان از بلفیلد دیدن کرد و عاشق جنایتکار سریالی شد. در یکی از این جلسات بود که مجرم به همسر مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج داد و او به پیشنهاد او پاسخ مثبت داد. بنابراین قاتل زنجیره ای که تمام زندگی خود را در زندان سپری خواهد کرد، نامه ای به فرماندار نوشت و از او خواست اجازه دهد با زنی که دوستش دارد ازدواج کند. نامه ای که مردم و خانواده های قربانیان را شوکه کرد. طبق قوانین بریتانیا، یک قاتل زندانی می تواند چنین درخواستی داشته باشد، اما فرماندار این اجازه را دارد و او می تواند در شرایطی مانند “نگرانی مجرم” یا “ترس از ادامه ارتکاب جنایت بعد از ازدواج” این کار را انجام دهد. با همسرش.

به گزارش همشهری، اکنون و با این درخواست قاتل زنجیره ای، خانواده های مقتولین به هر طریقی سعی کرده اند از این کار جلوگیری کنند. گفته می شود جنایتکار اجازه نداده دخترانشان طعم زندگی را بچشند و ازدواج کنند و دادن چنین اجازه ای به قاتل زنجیره ای ظلم مطلق است.

بر اساس این گزارش، لوی بلفیلد در سال 2003 یک دختر 19 ساله به نام مارشا مک دانل را کشت و یک سال بعد آملی دلاگرانژ 22 ساله را کشت و چند ماه پس از جنایت قصد کشتن یک دختر 18 ساله را داشت. دختری به نام کیت شیدی اما موفق نشد و بعداً توسط پلیس دستگیر شد. او همچنین به قتل یک دختر 13 ساله در سال 2002 در زندان متهم شد. او پس از محاکمه به اتهام قتل سه دختر، به سه حبس ابد محکوم شد تا اینکه چند ماه پیش نامه ای درباره قتل زنی به نام لین و دختر مگان نوشت. او گفت که پس از حمله به آنها و ضرب و شتم دختر 9 ساله خانواده، مادر و دختر را کشته است.

  شایعه بنزین امروز; قیمت واقعی بنزین 20000 تن است

در پی درخواست قاتل زنجیره ای برای ازدواج، وزیر دادگستری انگلیس قول داد هر کاری که ممکن است انجام دهد تا او به خواسته هایش نرسد و نمکی بر زخم خانواده قربانیان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید