مجتمع مس شهربابک طی تفاهم نامه ای به شورای تحقیقات ایمیدرو پیوست.

به گزارش مس پرس، این تفاهم نامه روز دوشنبه با حضور رئیس انجمن مس ایران، مدیران مجتمع مس شهربابک و شرکت های دانش بنیان بین آموزش، مدیریت پژوهش و فناوری ایمیدرو و مجتمع مس شهربابک امضا شد. ، 28 دسامبر.

بر اساس این تفاهم نامه، همکاری های دوجانبه در زمینه ارزیابی نیازهای فناوری و ایده های ارزش آفرینی در بخش های مرتبط با معادن مس و صنایع آن و همچنین تبادل اطلاعات در مورد آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در زمینه توسعه خواهد یافت. مس با حفظ حقوق مادی و معنوی طرفین.

در ادامه دکتر گلمرضا ملاطهاری مدیر پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به رویکرد استفاده از ظرفیت شرکت های صنعتی برای اجرای هماهنگ پروژه ها و تشکیل شورای تحقیقات ایمیدرو اظهار داشت: نتیجه ظرفیت ایجاد شده برای هم اندیشی و همگرایی، اجرای چندین پروژه بزرگ و ایجاد تفاهم نامه بین شرکت ها به منظور به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات.

در این نشست دکتر بهرام شکوری دبیر انجمن مس ایران گزارشی از فعالیت های پژوهشی شرکت های دانش بنیان و نقش آنها در ایجاد صرفه اقتصادی در فرآیند تولید ارائه کرد.

یاورزاده کارشناس ارشد تحقیق و توسعه مجتمع مس شهربابک نیز گزارشی از پروژه های بزرگ این مجتمع در سال های اخیر با مروری بر فعالیت های این مجتمع ارائه کرد.

در این نشست تعدادی از شرکت های دانش بنیان نظیر نذیردیده رایان سنتی اصفهان، کانی گستر مد و بنیاد فرآورش پارس گزارشی از فعالیت های نوآورانه خود را به حاضرین ارائه و برنامه های خود را تشریح کردند.

  هشتاد میلیون ایرانی مخالف روابط با چین و روسیه هستند

دیدگاهتان را بنویسید