متولدین کدام ماه یکدیگر را درک نمی کنند

برخی از متولدین ماه های مختلف مانند آب و آتش هستند. یعنی انرژی خود را می گیرند و به یکدیگر اعتماد ندارند و هیچگاه از نظر اخلاقی و رفتاری با یکدیگر رابطه خوبی ندارند. نویسنده:

فروردین

بزرگترین ناسازگاری فروردین ماه با ماهی شهریوری است و در واقع چیزی شبیه طوفان بین آنها در حال رخ دادن است. ماه های فروردین ماه بسیار با اعتماد به نفس هستند و دوست دارند چیزهای جدید را امتحان کنند، اما شهریورها دقیقا برعکس عمل می کنند و مراقب همه چیز هستند و اغلب این دو ماه نادرست است. فروردین و روز اغلب رابطه خوبی با هم نخواهند داشت و ناراحت می شوند.

تبریک می گویم

اگر اهل آوریل هستید، احتمالاً می خواهید به دیگران نزدیک شوید. عاشق بودن با افرادی که دوستشان دارید. شما دوست دارید آنها را در آغوش بگیرید، اما ژوئن و دسامبر دقیقاً برعکس شما هستند و چون از نظر احساسی در دسترس نیستند، به شما اعتماد ندارند.

طوفان

ماه ژوئن هرگز نباید با افرادی باشد که کماندار هستند و همانطور که گفته شد; با اردیبهشتی رابطه عاطفی برقرار کنید و با آنها ازدواج کنید زیرا در کوچکترین مسائل اختلاف نظر دارند. کمانداران شنونده های بسیار خوبی هستند و عاشق شنیده شدن هستند اما ماهی های خرداد هرگز به این موضوع توجه نمی کنند و به همین دلیل سازگاری این دو ماه با یکدیگر بسیار بالاست.

لاستیک

کمانداران هرگز زمان خوبی را برای صحبت با فوک ها نخواهند داشت زیرا آنها از هر نظر سلیقه های متفاوتی دارند. به عنوان مثال، ماهی ها دوست دارند در خانه بنشینند و با شریک زندگی خود تلویزیون تماشا کنند، اما ماهی ها می خواهند در چنین شرایطی بیرون از خانه باشند و زمان بیشتری را با دوستان خود بگذرانند و قطعا این دو نفر فحش می دهند، آنها از یکدیگر جدا می شوند. .

  دامنه کم دوز سوم واکسیناسیون باعث افزایش واردات سویه های آمیکرون به کشور می شود

مرداد

اگر یک زن مرداد ماه هستید، نباید منتظر دریافت نامه های عاشقانه یا کلمات بسیار محبت آمیز از سوی شوهر مرداد خود باشید. مردان در ماه اوت زیاد در مورد احساسات خود صحبت نمی کنند، برعکس. دوست داری رابطه گرمی با تو داشته باشند و به همین دلیل زن مرداد هیچ وقت با شوهر مرداد سازگار نیست و مدام به هم اعتماد ندارند.

شهریور

شهریور ماهی نیز از آن دسته افرادی است که با خودش ناسازگار است، پس شهریور نباید با شهریور ماهی رابطه داشته باشد و همچنین با فروردین، چون هر دو مشکل عزت نفس دارند و به شدت به دیگران انتقاد می کنند. آنها این کار را انجام می دهند و این باعث می شود با هم رفتارهای نامناسب را اغراق کنند.

مهر

ماهی ها به دنبال عشق و محبت برای کسی هستند که با او ارتباط ذهنی قوی دارند. اما ماهی ها به دنبال یک ارتباط عاطفی بسیار قوی هستند و به همین دلیل این دو ماه هرگز با یکدیگر سازگار نیستند و از با هم بودن ناامید هستند.

ممنوعیت

شاید اگر از راه دور؛ به آبانی و بچمن ماهی نگاه کنید، فکر کنید چقدر مشترک هستند. مثلاً هر دو آدم مستقلی هستند اما گاهی خیلی بی مسئولیت و در عین حال لجباز می شوند، پس بهتر است زیاد به هم نزدیک نشوند تا باور نکنند.

آتش

ماهی های می و مارس به دنبال امنیت، ثبات و آداب و رسوم سنتی هستند. در واقع آنها دوست دارند طرف مقابل را کنترل کنند و گاهی اوقات بسیار لجباز هستند و این چیزی است که آذری ها از آن متنفرند و هرگز نمی خواهند تحت کنترل کسی باشند و می خواهند از آزادی خود لذت ببرند.

  سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

ژانویه

در کنار صداقت، اعتماد و صبوری که باید در یک رابطه باشد. باید بگویم فروردینی ها با وجود صبر و حوصله بالایی که نسبت به ماهی دارند، هرگز این صبر را از خود نشان نمی دهند زیرا از هر نظر با هم متفاوت هستند و به هم اعتماد ندارند.

بهمن

بهمن هرگز با اسفندیس سازگار نیست. بهمن ها احساسی نیستند، اما اسفندیان بیش از حد احساساتی هستند و به همین دلیل شعله ور می شوند و هرگز یکدیگر را درک نمی کنند و دائماً سردرگم و بی ایمان خواهند بود.

مارس

ماه مارس عاشق ارتباط عاطفی و صمیمیت است. چیزی که بهمن ها و ماهی های خطر فرار می کنند زیرا به دنبال آزادی هستند. ماهی های آذر خیلی صریح، صریح و واضح صحبت می کنند، اما اسفندماهیان هرگز چنین رفتاری نداشته اند و آن را دوست ندارند و اتفاقاً; این بی ایمانی آنها را آشکار می کند

دیدگاهتان را بنویسید