ما همه متحد بودیم تا ولز را ببریم/ترویج کنیم، می توانیم یک پله بالاتر برویم

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد که همه بازیکنان تیم ملی برای پیروزی در دیدار مقابل ولز متحد هستند.

علیرضا بیرانوند پس از برد دو بر صفر تیم ملی فوتبال مقابل ولز گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و خیلی خوشحالم. همه بچه ها حس خوبی دارند و فکر می کنم مردم ایران از این برد خوشحال شدند. ما شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و به مصاف ولز آمدیم تا نباختیم. می دانستیم که بازی مقابل ولز بسیار مهم است. خدا را شکر حق برد داشتیم و بچه ها راضی به تساوی نشدند و خیلی زودتر می توانستیم گل بزنیم اما توپ هایمان گل نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می تواند مقابل آمریکا بازی کند، گفت: الان در شرایط بسیار خوبی هستم و هر روز بهتر می شوم. بینی من شکسته است، اما اکنون مقداری ورم کاهش یافته است. از امروز می توانم تمرینات ریکاوری انجام دهم و از فردا با سایر بازیکنان تمرین خواهم کرد. انشاالله با صلاحدید کادر فنی بتوانم در خدمت تیم باشم.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که تیم ملی می تواند آمریکا را شکست دهد و صعود خود را تایید کند، خاطرنشان کرد: وقتی در این بازی بزرگ پیروز می شویم قطعاً شایسته این هستیم که بتوانیم برای اولین بار در تاریخ از مرحله گروهی جام حذفی خارج شویم. فوتبال ایران بیایید جهان را صعود کنیم. بدون شک اگر صعود کنیم می توانیم یک پله بالاتر برویم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به اینکه با وجود مصدومیت در دیدار مقابل انگلیس علاقه زیادی به ادامه بازی داشت، گفت: خیلی دوست داشتم در این مرحله بازی کنم که مصدوم شدم و بعد از آن. ، چون دیدم بازیکنان سختی می کشند و می خواستم به آنها کمک کنم اما نتوانستم ادامه دهم و درد زیادی داشتم. واقعا نفس کشیدن سخت بود. برای بازی ولز چون پزشکان فیفا گفتند احتمال ضربه مغزی وجود دارد اجازه بازی نداشتم و قرار نبود پنج شش روز بازی کنم. به کی‌یروس گفتم که می‌توانم با یک مدافع بازی کنم اما او نمی‌توانست کاری انجام دهد و این قانون فیفا بود.

  تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور / جلسه مشترک بر افزایش 20 درصدی ظرفیت پزشکی را توضیح دهید

وی درباره عملکرد سیدحسین حسینی مقابل ولز گفت: خدا را شکر امروز سیدحسین خیلی خوب کارش را انجام داد، من خودم قبل از بازی خیلی با او صحبت کردم چون با توجه به شرایط بازی قبل فشار زیادی روی او بود اما من خیلی خوشحالم که مقابل ولز خوب بود. خداوند توفیقات آینده را نصیبش کند.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که اتحاد ملی پوشان چقدر در برد مقابل ولز نقش داشت، گفت: واقعاً اتحاد خوبی بین ملی پوشان وجود داشت. ما قبل از بازی متحد بودیم که باید ولز را شکست دهیم و نشان دهیم که هر روز در حال پیشرفت هستیم و این را در بازی بعدی خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید