ما هر کاری که لازم بود برای تیم ملی انجام دادیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر هر کاری لازم بوده انجام داده ایم.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که صبح امروز (یکشنبه) عازم دوحه شده است، درباره برنامه سفر خود گفت: اگر فرصتی باشد برای حضور در افتتاحیه جام جهانی به دوحه می رویم و در کنار هم هستیم. تیم ملی و دوستان فردا بازی ایران و انگلیس را تماشا خواهیم کرد.

وی افزود: آقای رئیسی به افتتاحیه دعوت شد اما به دلیل مشکلات کاری نتوانستند بیایند و با توجه به مکاتبات وزارت امور خارجه مقرر شد به عنوان نماینده ایران و فردا در مراسم افتتاحیه شرکت کنم. در کنار تیم ملی خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان درباره امید خود به صعود ایران از مرحله گروهی گفت: نه تنها به صعود بلکه به کیفیت عملکرد تیم ملی نیز امید زیادی داریم که کارشناسان نیز به آن اذعان دارند. این دوره از رقابت ها برای همه تیم ها متفاوت است زیرا جام جهانی در میانه رقابت های باشگاهی برگزار می شود و تیم ها آماده هستند. شرایط سخت است و تیم‌هایی مثل عربستان و قطر ماه‌ها بازیکنان خود را کنار هم داشتند و از اردوهای مستمر استفاده می‌کردند، اما تیم‌های دیگر لژیونر داشتند و بازیکنانشان در مسابقات باشگاهی بازی می‌کردند و مجبور شدند در روزهای فیفا در تیم‌های ملی خود حضور پیدا کنند.

سجادی ادامه داد: به این ترتیب کانادا اولین فیفا خود را تغییر داد و ما بلافاصله مسیر برنامه خود را تغییر دادیم و یک اردو در قطر و یک بازی با الجزایر برگزار کردیم، سپس دو بازی تدارکاتی در اتریش انجام دادیم و در تهران به مصاف نیکاراگوئه رفتیم. قطر با تونس بازی و تمرین کردیم تا تیم میزبان در زمین نماند. ما هر چه در توان داشتیم انجام دادیم و طبق گزارشی که ساعاتی پیش به دستمان رسید همه چیز نشان از نظم در تیم ملی داشت و تفاوت خاصی وجود ندارد.

  جزئیات ردیابی اینترنت ماهواره ای Starlink!

دیدگاهتان را بنویسید