ما نباید با بازی انتقاد کنیم

566380 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محمود شفیع در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل ذوب آخان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: هفته اول همیشه برای همه تیم ها سخت است زیرا تیم ها فصل تمرین را به پایان رسانده اند و بدن بازیکنان 100 نفر نیست. درصد آماده با پرسپولیس و ذوب آن بازی خوبی انجام داد. پرسپولیس بازی را از زمین آغاز کرد و با پاس های متعدد سعی کرد به دروازه ذوب آن نزدیک شود، از سوی دیگر شاگردان ذوب در نیمه خود به شدت دفاع کردند.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: در نیمه دوم بعد از اخراج مدافع ذوب آن، فکر می کنم کار پرسپولیس سخت تر شد زیرا در شرایط عادی شاگردان تارتار خیلی رو به جلو بازی نمی کردند و بیشتر در نیمه خود حضور داشتند و بعد از اینکه یکی از آنها را داشتند. بازیکنان آنها از آنها دست به هم زدند، سعی کردند با دویدن بیشتر و دفاع از دروازه خود دفاع کنند و تلاش کردند تا پرسپولیس نتوانسته دروازه ذوب آچان را پیدا کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه محرومیت قرمزها در اصفهان انتقاد شاگردان گل محمدی را به دنبال داشت، خاطرنشان کرد: هنوز در ابتدای لیگ هستیم و نباید با یک بازی انتقاد کنیم. همه می دانیم که پرسپولیس غایبانی دارد که اگر به آمادگی کامل برسند قطعا می توانند به تیم کمک کنند. همین طور از مدت ها قبل صحبت از حضور یک مهاجم خارجی می شد و امیدواریم پس از آمدن مهاجم هلندی شرایط بهتر شود و گل محمدی در اجرای ایده هایش با تمام اعضای تیمش آزاد باشد. مطمئنا وضعیت پرسپولیس در هفته های آینده بهتر خواهد شد.

  کدام استان ها خشکسالی بیشتری دارند؟

شفیع با بیان اینکه برای ارزیابی عملکرد بازیکنان جدید باید صبور باشیم، گفت: حضور در پرسپولیس و بازی در این تیم شرایط متفاوتی با سایر تیم ها دارد و هر بازیکن جدیدی که به پرسپولیس بیاید مسئولیت بزرگی را به همراه خواهد داشت زیرا انتظارات بازیکنان این تیم بالاست. به نظر من بازیکنان جدید مقابل ذوب آن خوب بازی کردند و نشان دادند که به دلایلی به پرسپولیس آمده اند. در مجموع باید به این تیم فرصت دهیم تا بازیکنان جدید و بازیکنان فصل گذشته با هم به هماهنگی 100 درصدی برسند.

شفیع در پایان درباره بازی بعدی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد تیم خوبی است، این تیم بازیکنان خوب زیادی آورده است و در اولین بازی این تیم دیدیم که بازیکنانی مانند وریا غفوری و اشکان دژاگه نیمکت نشین شدند. کل فولاد که تنها نماینده فعلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند، مسابقات را با قدرت شروع کردند و فکر می کنم یکی از جذاب ترین دیدارهای فصل پرسپولیس و فولاد باشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید