ما منابع ویژه ای برای پرداخت هزینه تجهیزات بدون ضامن داریم

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت در گفت و گو با واحد روابط عمومی گفت:

پرداخت تسهیلات بدون ضامن طی احکام ابلاغی توسط وزارت اقتصاد و دارایی و با کمک سامانه غیبت فارابانک در بانک ملت پرداخت می شود.

دولت آبادی افزود: به منظور تسهیل در پرداخت تسهیلات خرد به کارکنان، مستمری بگیران و مستمری بگیران بخش های دولتی، دولتی و خصوصی که حقوق آنها با واریز به حساب بانک ملت پرداخت می شود، مقرر شد این تسهیلات در بانک ملت ارائه شود. فرم کارت اعتباری از طریق پایگاه سامانه ملت فارابانک و بر اساس ارزیابی رتبه اعتباری (الف تا ج)، تعهدنامه مبنی بر کسر دستمزد از محل کار و واریز وجه از بانک.

به گفته مدیرعامل بانک ملت، مدیریت منابع یکی از اصول حرفه ای عملیات بانکی پایدار است و بر این اساس منابع ویژه ای را برای پرداخت این نوع تسهیلات اختصاص داده ایم.

دولت آبادی از برگزاری جلسات توجیهی و آموزش آنلاین مدیران شعب بانک در این زمینه خبر داد و افزود: دستورالعمل اجرایی تسهیل در پرداخت تسهیلات خرد به شعب و خوشبختانه در تسهیلات بانک ملت بدون ضامن و بر اساس اعتبارسنجی قبل و از طریق آن ابلاغ شده است. سیستم فارابانک برای افراد دارای رتبه اعتباری A پرداخت شد و شبکه بانک از این مشکل آگاهی کامل دارد. مدیرعامل بانک ملت خاطرنشان کرد: سامانه نظارت همگانی وزارت امور اقتصادی و دارایی bazresi.mefa.ir، سامانه مدیریت شکایات بانک ملت shekayat.bankmellat.ir و همچنین شماره های مرکز ارتباط ملت تهران : 1556 شهر : 82488-021 آماده رسیدگی به شکایات و یا پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز در این زمینه می باشد.

  حفظ عفاف و حجاب دشمن را از دسیسه و دخل و تصرف در امان می دارد

دیدگاهتان را بنویسید