ما مطمئناً تمام الزامات قانونی را برای قیمت تولید اعمال خواهیم کرد

521308 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری ایسکانیوز، عباس طبس امروز یکشنبه در جلسه تنظیم بازار استان البرز و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی گفت: است.

وی افزود: پیش از این سه نوع قیمت برای مصرف کنندگان کالا اعمال می شد که شامل قیمت مصرف کننده کالا، قیمت مصرف کننده در قفسه و قیمت مصرف کننده در سیستم پرداخت و در یک فرآیند کاملاً غیر شفاف از شرایط موجود جلوگیری می کند. مردم از دانستن قیمت دقیق یک محصول در سطح عرضه.

طبس با اشاره به برخی تخفیف های غیرواقعی و وسوسه انگیز در عرضه کالا، گفت: در روند فعلی عامل خاصی برای محاسبه قیمت واقعی کالا وجود ندارد و مصرف کننده از تخفیف محروم می شود و در عمل سود در شبکه غیرشفاف توزیع واریز می شود. .

رئیس سازمان حمایت تاکید کرد: معرفی قیمت تولیدکننده کالاها منجر به واقعی شدن قیمت تولیدکننده و به منظور کاهش مالیات آنها و حذف عملاً فرآیند درج قیمت غیرواقعی کالاها، حذف حاشیه سود نامتعارف و حذف تخفیف های وسوسه انگیز می شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اجرای طرح خرید هیأت وزیران 84 هزار قلم کالای مختلف شناسایی شده و سه فاز از طرح درج قیمت تولیدکننده اجرا شده است و فاز چهارم این طرح خواهد بود. به زودی در بهره برداری

تابش افزود: تاکنون 3 هزار و 300 قلم کالا در طرح فهرست بهای تولیدکننده قرار گرفته و برای هزار و 700 قلم کالا این طرح اجرایی شده است. در بررسی اولیه قیمت 1800 قلم کالا شاهد کاهش 3 تا 65 درصدی قیمت کالاها در سطح عرضه بودیم.

  شکل ناجور الهه روی حصار + عکس

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده گفت: اصلاح و ابلاغ ضرایب شرکت‌های توزیع آغاز شده و در خصوص ضرایب خرده‌فروشی مقرر شده است تا دو هفته آینده اتاق بازرگانی ایران اعلام کند. نظر پس از بررسی اولیه آن.

تابش با اشاره به اجرای نهایی این طرح در کشور، گفت: یگان هایی که هنوز اقدام عملیاتی برای اجرای طرح انجام نداده اند; ما امروز را به عنوان رئیس بیان می بینیم و قطعاً مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تمام تلاش ما بر این است که در مراحل اجرای این طرح با واحدهای تولیدی و اصناف برخورد نشود و روش های قانع کننده باید شرایط را برای همکاری نزدیکان فراهم کند. اما با هر واحد تولیدی و صنفی که به طور غیرمنطقی با اجرای سیاست دولت مخالفت کند قطعا برخورد قانونی خواهد شد و امیدواریم وارد این عرصه نشویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید